Sesje Skype – mindfulness i psychologiczne

Joanna Nogaj

psycholog, certyfikowany nauczyciel MBSR i medytacji mindfulness

zaprasza na:

sesje skype mindfulness i psychologiczne doradztwo online

Nauka uważności/mindfulness lub doradztwo psychologiczne przez skype to dobry sposób na sesje w domowym zaciszu.
Sprawdza się też dla osób dużo podróżujących oraz mieszkających z dala od miejscowości, gdzie możliwe są spotkania stacjonarne.

Proponuję:

Cena sesji MBSR- 150 zł płatne przelewem z sesji na sesję lub 140 zł x 8 w przypadku płatności z góry (tj. razem 1180 zł.)

W cenie materiały pdf i mp3.

  • Mindfulness – indywidualna nauka – np. 60 minutowe w ilości dopasowanej do twoich możliwości (zalecam jednak minimum 4 sesje).

Cena sesji Mindfulness 60 minut – 100zł

W cenie materiały pdf i mp3.

  • Uważne jedzenie – program 6 sesji ( z możliwością przedłużenia) dla osób nie mogących schudnąć z przyczyn psychologicznych lub jedzących emocjonalnie.

Cena sesji Uważnego jedzenia 60 minut – 100zł

W cenie materiały pdf i mp3.

  • Doradztwo psychologiczne

Cena sesji 50 minut – 80 zł

W celu umówienie wizyty napisz do mnie.

– Joanna Nogaj

Joanna Nogaj – psycholog, certyfikowany nauczyciel MBSR i medytacji mindfulness, członek Polskiego Towarzystwa Mindfulness. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz angielskiej szkoły Mindful Academy, gdzie ukończyła certyfikowany kurs nauczyciela mindfulness, jej superwizorem jest Philip Woodward.

Od 2010 roku tworzy Ośrodek Ukojenie, w którym udziela doradztwa psychologicznego oraz prowadzi zajęcia i warsztaty. Szczególnie interesuje się sferą zarządzania emocjami, budowaniem odporności na stres i osiąganiem wewnętrznego spokoju. Stale współpracuje z magazynami i portalami związanymi ze zdrowym stylem życia, gdzie publikuje artykuły z zakresu mindfulness i psychologii. Jest autorką książki z zakresu redukcji stresu i uważności „Mała Księga Spokoju. Odstresownik” wydanej przez wydawnictwo Publicat.

Joanna Nogaj

Nauczyciel

Joanna Nogaj - psycholog, certyfikowany nauczyciel MBSR i medytacji mindfulness, członek Polskiego Towarzystwa Mindfulness. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz angielskiej szkoły Mindful Academy, gdzie ukończyła certyfikowany kurs nauczyciela mindfulness, jej superwizorem jest Philip Woodward.

Przejdź do paska narzędzi