satsang-nitya-cover

Spójrz w głąb siebie – otwarty Satsang z Nityą

Otwórz się na Prawdę i zdobądź odwagę, by zadać sobie pytanie: “Kim jestem?”. Obejrzyj nagranie z otwartego Satsangu z Nityą, który odbył się  2 kwietnia 2017 w Warszawie. Podaruj sobie możliwość zajrzenia w głąb swojej duszy w spokojnej, nieoceniającej atmosferze. To może być zmieniające życie doświadczenie!

Dlaczego warto?

  • ​przeżyjesz spokojny, medytacyjny czas,
  • usłyszysz odpowiedzi na wiele pytań, które zostały zadane podczas Satsangu,
  • otrzymasz okazję do otworzenia się na to, co w nas prawdziwe i niezmienne.

Czym jest Satsang?

​To otwarte, spontaniczne spotkanie, podczas którego zyskasz możliwość zadawania pytań dotyczących nurtujących Cię kwestii. Medytacyjna, zrównoważona atmosfera sprzyja przebudzeniu się do Prawdy i odkrycia tego, co w nas niezmienne, wieczne i wolne. Satsang nie jest nauką, ale okazją do poznania samego siebie – poza identyfikacją i oceną. Poprzez przebywanie we wspólnocie, słuchanie pytań i odpowiedzi innych osób, Satsang może poszerzyć także perspektywę, z jakiej obserwujemy swoje życie.

 

satsang-nitya-bioNitya doświadczyła Przebudzenia kilka lat temu. Prowadzi satsangi w Polsce i za granicą. Jej bezpośrednim, ukochanym mistrzem jest Sri Mooji, dzięki jego błogosławieństwu zdecydowała się dzielić z innymi tym, co sama otrzymała w darze najwyższego Doświadczenia. Jest mamą dwójki dzieci, uczy jogi i muzykuje. Nie uważa siebie za ‘guru’ ani ‘przewodniczkę duchową’ – pragnie raczej podzielić się tym, czym została obdarowana, z osobami gotowymi zadać sobie pytanie “Kim jestem?“.

Avatar

Nitya

Prelegent

Po raz pierwszy świadomie poczułam, że jest coś więcej do odkrycia w wieku 18 lat. Przygotowywałam się do koncertu w domu mojej nauczycielki od fortepianu kiedy w ręce wpadła mi książka Paula Bruntona „Ścieżkami Jogów”. W środku umieszczone było zdjęcie Ramany Maharishiego.

Przejdź do paska narzędzi