odNOWA na Sri Lance vol. 3

​Karolina i Maciej Szaciłło

zapraszają na kompleksowy program odNOWY na Sri Lance

połączony z Happiness Program Fundacji Art of Living z unikatową techniką oddechową – sudarshan kriya

Kiedy:  11 – 18 września 2017 r.

* (możliwość przedłużenia o 7 dni)

Chcesz połączyć egzotyczny wyjazd z relaksem, podniesieniem poziomu energii, pracą z emocjami i troską o własne zdrowie?

Chcesz nauczyć się jak korzystać z orientalnych składników i poznać ich właściwości zdrowotne oraz wpływ na emocje?

Zapraszamy na kompleksowy program odNOWY na Sri Lance. Jednym z głównych systemów medycznych panujących na wyspie jest ajurweda. Tym razem częścią warsztatu jest również Happiness Program Fundacji Art of Living z unikatową techniką oddechową – sudarshan kriya.

Co wchodzi w skład programu?

Happiness Program – codzienne sesje oczyszczających, podnoszących poziom energii oraz wydolność, ułatwiających koncentrację, odmładzających technik oddechowych i medytacji prowadzone przez Karolinę Szaciłło, dziennikarkę, autorkę książek o zdrowym stylu życia oraz nauczycielkę technik oddechowych i medytacji certyfikowaną przez Fundację Art of Living. Wśród tych technik sudarshan kriya – jedna z najskuteczniejszych i prawdopodobnie najlepiej zbadana technika oddechowa. Stanowi ona jeden z fundamentów Happiness Program. Sudarshan Kriya oczyszcza organizm z toksyn, a umysł z emocji. Odciąża system immunologiczny przywracając zdrowie oraz głęboko odpręża regenerując system nerwowy i przywracając siły witalne. Widoczne jest to między innymi poprzez redukcję poziomu kortyzolu w organizmie.

Codzienne wykłady dotyczące zdrowego stylu życia m.in. psychodietetyki, chwili obecnej i jej wpływu na podniesienie efektywności w pracy, radzenia sobie ze stresem etc.

Codzienna poranna sesja jogi i relaksacji, którą poprowadzi Maciek Szaciłło, kucharz, autor książek kulinarnych, od lat promuje zdrowy styl życia i praktykuje jogę. Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć jogi na wyjazdach. Współpracował z jedną z najlepszych warszawskich szkół jogi.

Warsztaty zdrowego, intuicyjnego gotowania prowadzone przez Maćka – w ich trakcie zdobędziesz nie tylko wiedzę praktyczną. Dowiesz się również m.in. jaki wpływ mają smaki na poszczególne emocje oraz jak je równoważyć. W trakcie wyjazdu odbędą się minimum 2 warsztaty

Zdrowe posiłki wegetariańskie (z masłem sklarowanym, ale bez nabiału) lub wegańskie w ramach autorskiego programu odNOWY – opartego m.in. na oczyszczających surowych warzywach i owocach, lokalnych składnikach (gotuje: Maciej Szaciłło)

* pierwsze 4 dni będziemy oczyszczać ciało – delikatna dieta oczyszczająca oparta m.in. na sezonowych, balijskich owocach

* ostatnie 3 dni stopniowo włączymy węglowodany złożone, pestki i orzechy. Będziemy zajmować się odpowiednim odżywieniem organizmu

* masaże i zabiegi ajurwedyjskie – dodatkowo płatne

Cena:

3700 zł (1000 zł zaliczki + 2700 płatne w USD na miejscu)

Zawiera wszystkie elementy programu 7-dniowej odNOWY wraz z transferem*, zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem

* transfer dodatkowo płatny przy wyborze innego lotu niż reszta grupy

Nie zawiera przelotu*, wizy i ubezpieczenia

* podamy Wam sugestie dotyczące lotów i szczegóły naszej rezerwacji. Najlepiej gdyby udało nam się polecieć jednym lotem. Cena biletu to około 2,5 – 3 tys. zł.

* termin lotu może ulec przesunięciu o 1-3 dni w zależności od dostępności miejsc i ceny biletów

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu o tydzień – 1050 zł (ze śniadaniami)

– liczba miejsc ograniczona

– drugi tydzień możliwość zwiedzania Sri Lanki z Ewą Piserą, doświadczoną przewodniczką i właścicielką willi (szczegółowych informacji udziela Ewa na miejscu)

Zapraszamy!

Avatar

Karolina i Maciej Szaciłło

Nauczyciel

Ona, dziennikarka, na co dzień pisze reportaże społeczne i wywiady. Jest nauczycielką technik oddechowych i medytacji. On kucharz wegetariański, autor książek kulinarno - lajfstylowych, pasjonuje się dietetyką, medycyną wschodu i jogą. Przez lata gotował na antenie „Dzień dobry TVN”.

Przejdź do paska narzędzi