Jak radzić sobie z agresją dziecka

Od złości do wewnętrznej mocy – jak wychować szczęśliwe dzieci

Jak sobie radzisz z agresją swojego dziecka? Czy pozwalasz mu doświadczać złość, zniecierpliwienie, rozżalenie? A może chronisz swoje dziecko przed przykrymi emocjami? Jak sobie radzić z takimi wyzwaniami, by pomóc swoim dzieciom stać się dorosłymi, którzy odnoszą życiowe sukcesy, nie przypłacając tego własnym zdrowiem i szczęściem?

Wszystkie te pytania, oraz wiele innych, które nurtują dzisiaj rodziców, zadaliśmy ekspertom z całego świata specjalizującym się w edukacji, wychowywaniu, psychologii i rozwoju osobistym. Część ich odpowiedzi możesz poznać już teraz korzystając z bezpłatnego mini kursu online Od złości do wewnętrznej mocy. Resztę znajdziesz w naszej Uskrzydlającej Bibliotece – w ponad 60 nagraniach webinarów oraz kilkudziesięciu multimedialnych ćwiczeniach rozwojowych do samodzielnego stosowania na co dzień.


Dlaczego warto:

W ciągu kilku kolejnych dni otrzymasz od nas mailem dostęp do kolejnych części kursu – dwóch 90 minutowych webinarów z ekspertami światowego formatu w obszarze wychowania oraz indywidualnego pięcioczęściowego treningu oprac  owanego przez jedną z naszych ekspertek. 

Zrozumiesz co kryje się pod agresją Twojego dziecka i jak sobie z nią radzić, by je wzmacniać i  przygotowywać do szczęśliwego życia. Dowiesz się tego od Dušanki Kosanović, międzynarodowego eksperta w dziedzinie nowoczesnej pedagogiki, która bezpośrednio współpracuje z Jasperem Juulem, jednym z największych współczesnych autorytetów i reformatorów podejścia do edukacji na świecie. Podczas 90 minut seminarium wideo Dušanka dzieli się nie tylko wiedzą, ale także praktycznymi wskazówkami i ćwiczeniami do samodzielnego stosowania.

Zrozumiesz jak ważne dla Twojego dziecka jest doświadczanie trudnych emocji oraz Twoje wsparcie  w radzeniu sobie z nimi. Poznasz też praktyczne sposoby, jak stawiać czoła temu wyzwaniu.  Wiedzą i praktycznymi wskazówkami podzieli się z Tobą Marta Kułaga, trenerka, konsultantka, właścicielka przedszkola oraz jedna z n  ajwiększych w Polsce propagatorek Porozumienia bez Przemocy w edukacji. To 90 minut skondensowanej wiedzy i narzędzi zebranych w prelekcji wideo.

 

trening radzenia sobie ze złościąPrzejdziesz trening radzenia sobie z własną złością, która jest najpowszechniejszą przyczyną trudności wychowawczych, jakich doświadczają rodzice. Poprzez 5 zmieniających życie ćwiczeń opanujesz sztukę przeformułowywania  złości, w siłę do konstruktywnego działania. Ten trening Marta Kułaga opracowała dla uczestników jej warsztatów rozwojowy, a Ty możesz teraz skorzystać z niego bezpłatnie.

Bartłomiej Filipek

Redaktor

Jeśli podczas wizyty na tym portalu przeszło Ci przez myśl, że Twoje życie może być jeszcze pełniejsze i szczęśliwsze niż jest teraz, to znaczy, że moja praca nie idzie na marne. A jeśli udało Ci się tu znaleźć sposób pracy nad sobą, który chcesz wypróbować, albo specjalistę, którego chcesz poprosić o pomoc, to spełnia się moje marzenie!

Przejdź do paska narzędzi