obudź w sobie cover

Obudź w sobie radość życia

​Dlaczego warto znajdować czas na wycieczki do lasu i rozmowy z ptakami? Jaki rodzaj świadomego oddechu efektywnie dotleni komórki? I na co otwiera nas niemyślenie? W kolejnej odsłonie cyklu „Sekrety Mistrzów Życia” uzdrowicielka i radiestetka Alicja Stalska-Jaracz prezentuje swoje największe odkrycia i inspiracje. 

Rytuał poranny – jak wygląda pierwsze 60 minut twojego dnia?​

Żyjemy pośpiesznie, a poranek to ważna część dnia. Każdego dnia, po tym, jak otwieram oczy, cieszę się pogodą, nawet pomimo niesprzyjającej aury, nowym dniem i jego możliwościami. Obdarowuję bliskich serdeczną uwagą.
Jeżeli tylko mogę, nawiązuję już od rana kontakt z naturą, idę do lasu przysłuchuję się śpiewowi ptaków, uświadamiam sobie, że jestem częścią tego cudu i cieszę się jego wspierającą obecnością.
Kolejny dzień zaczyna się dla mnie już wieczorem dnia poprzedniego. Wtedy szczególną uwagę zwracam na swoje emocje, wyciszam umysł, aby mój duch mógł odpocząć. Istota to akceptacja życia i… uśmiech :).

Jakie książki dajesz w prezencie lub rekomendujesz innym?

  • Życie i nauka mistrzów Dalekiego Wschodu” Bairda T. Spaldinga – sześciotomowa (pięć tomów + dodatek), niełatwa pozycja opowiadająca o naszej strukturze energetycznej, o tym, że nie ma śmierci, że tak naprawdę wszystko jest iluzją, a my mamy wpływ na swoje życie, które możemy regulować z poziomu gardła i tarczycy. Możemy kontrolować to, ile będziemy żyli, swoją kwasowość, funkcjonowanie narządów. Ten swoisty duchowy reportaż otrzymałam w prezencie. Nie wiem, od kogo, ale uzupełnił to, czego brakowało mi do tamtego momentu w mojej pracy.

Kiedy myślisz o słowie „sukces”, kto jako pierwszy przychodzi co do głowy i dlaczego?

​Nikt konkretny, bo inspirują mnie wszyscy ludzie. Przychodzą do mnie z różnych środowisk: profesorowie, lekarze, fizycy, chemicy, ekonomiści, artyści, aktorzy, sprzedawczynie, matki. Inspirujące jest samo patrzenie na moc przepływu, która prowadzi ich do realizacji marzeń i celów. To pomnaża moją radość życia i pozwala na przekaz następnym pokoleniom tego, co odkrywam. Poza tym inspirują mnie też słonie, które są czymś w rodzaju strażników pamięci. Można powiedzieć, że słoń jest moim “zwierzęciem mocy”.

Jeśli miałabyś uprawiać tylko jedną praktykę rozwojową do końca życia, którą byś wybrała i dlaczego?

Świadomy oddech, który jest bardzo ważny. Często o nim zapominamy. Ja praktykuję oddech dotleniający w rytmie 4:16:8 – w tej praktyce wykonujesz wdech, licząc do 4, zatrzymujesz powietrze na 16 i wydychasz ustami na 8. Dziesięć takich oddechów codziennie dotleni komórki, które będą miały więcej możliwości w zakresie regeneracji.

Jeśli mogłabyś umieścić dowolny napis na billboardzie, co by to było?

Nie myśl dzisiaj“. Za dużo myślimy, świat jest przeintelektualizowany. Pozwólmy sobie zatem na niemyślenie i poczucie rzeczywistości.

 

Alicja StalskaJarAlicja Starska Jaraczaczuzdrowicielka, radiestetka i jasnowidz. Jak sama mówi, buduje pomost  pomiędzy tym, co widzialne, a tym, co niewidoczne. Obecnie prowadzi w całej Polsce sesje indywidualne, łączy swoją rozległą wiedzę i praktykę, wspiera uczestników w leczeniu ich ran, uwalnianiu lęków, umożliwia ponowne doświadczenie miłości i radości życia. Działa zarówno na poziomie profilaktyki, jak i pomaga przy już̇ istniejących problemach. W swojej pracy stosuje: radiestezję medyczną, biologię totalną/recall healing, jasnowidzenie, dźwięk, pracę w polu morfogenetycznym, masaże energetyczne.

 

 

Adam de Nisau

Adam de Nisau

Redaktor

Adam de Nisau, współtwórca Strefy Rozwoju, certyfikowany trener nuChapter i certyfikowany HeartMath coach&mentor. Od prawie 20 lat w praktyce eksploruje – jako czytelnik i królik doświadczalny – tematy związane z produktywnością, psychologią pozytywną, pracą z ciałem i mindfulness.

Przejdź do paska narzędzi