Bezpłatny minikurs

Flow

włącz dopływ pełni, pewności siebie i radości!

Twórca Zen Coachingu, Kåre Landfald

Założycielka Centrum Coachingu ALK, dr Lidia Czarkowska

Współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu, Patrycja Załug

KLIKNIJ TU by bezpłatnie dołączyć do kursu FLOW.


Dziękuję za to spotkanie i poczucie siebie tu i teraz tak intensywnie.
Ania
Warszawa
Witam, to był po prostu świetny kurs. Zatrzymam wszystko :) Serdecznie dziękuję, Sabina
Sabina 

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz doświadczać więcej:

Szczęścia i pełni

Pewności siebie

Energii

A także, jeśli masz ochotę:

  • żyć pełniej
  • wzmocnić naturalną pewność siebie
  • zamienić swoje emocje w paliwo do działania
  • I doświadczać przy tym wszystkim więcej flow na co dzień! :)

Każdy z ekspertów, który będzie Twoim przewodnikiem podczas kursu, ma unikalną perspektywę na efektywność, szczęście i produktywność. Łączy ich jedno: wysoka efektywność, połączona z umiejętnością czerpania radości z życia tu i teraz.


Szczęście i skuteczność są bliżej, niż myślisz. Jak je wzmacniać? Sprawdź już dziś! 

KLIKNIJ TU by bezpłatnie dołączyć do kursu FLOW.

Czego się dowiesz:

Moduł I: Czarny pas w zen

Dlaczego medytacja niesie ze sobą tyle korzyści? Między innymi dlatego, że przenosi nas w najbardziej pożądany ze stanów psychologicznych – stan flow. Kåre Landfald, twórca Zen Coachingu, podpowie Ci podczas webinaru, jak i Ty możesz odnaleźć w sobie spokój i flow mimo zapełnionego kalendarza. Techniki i strategie, które poznasz, to kilkanaście lat doświadczeń skondensowanych w łatwo przyswajalną pigułkę. Smacznego!

Kåre Landfald – twórca Zen Coachingu. Od 1997 r. pracuje jako konsultant, coach, mediator, menedżer i nauczyciel rozwoju osobistego oraz zarządzania zmianą w organizacjach. Wcześniej angażował się w działania w obszarze stosunków międzynarodowych, pracując dla Organizacji Narodów Zjednoczonych, norweskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz jako konsultant w wielu organizacjach społecznych.

KLIKNIJ TU by bezpłatnie dołączyć do kursu FLOW.

Moduł II: Czarny pas w emocjonalnym aikido

Badania pokazują, że inteligencja emocjonalna to jeden z najlepszych wskaźników pozwalających przewidzieć sukces w życiu. Ale dlaczego zadowalać się samą inteligencją, jeśli możemy sięgnąć po emocjonalną mądrość? Praktycznymi wskazówkami, jak się do tego zabrać, podzieli się z Tobą dr Lidia Czarkowska, założycielka Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego i prawdziwa pasjonatka emocjonalnej mądrości.

Dr Lidia D. Czarkowska – założycielka Centrum Coachingu ALK, kierownik studiów podyplomowych: coaching menedżerski oraz coaching profesjonalny i adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, redaktor naukowy rocznika „Coaching Review”. Posiada szeroką, popartą długoletnią praktyką wiedzę z zakresu psychologii, socjologii, zarządzania, komunikacji organizacyjnej, motywacji, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów oraz rozwoju potencjału człowieka.

KLIKNIJ TU by bezpłatnie dołączyć do kursu FLOW.

Moduł III: Czarny pas w pewności siebie

Według badania na temat produktywności Brendona Burcharda, autora m.in. bestsellera „Energia! Żyj pełnią życia”, pewność siebie to wśród kilkudziesięciu mierników efektywności pracy jedyny wskaźnik, którego podniesienie wpływa pozytywnie na wszystkie inne. Klucz do pewności siebie? Zgadłeś – umiejętność powrotu do tu i teraz. Jak się łączy jedno z drugim i w jaki sposób budować naturalną pewność siebie? Tego dowiesz się od Patrycji Załug, przedsiębiorczyni, współzałożycielki Akademii Kobiet Sukcesu i autorki programu „Codziennie Pewna Siebie”.

Patrycja Załugtrenerka kobiecej pewności siebie, współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, założycielka Szkoły Liderek, interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet. Od siedmiu lat z sukcesem prowadzi własny, oparty na pasji biznes, ucząc kobiety przedsiębiorczości i autentycznej pewności siebie w życiu prywatnym i zawodowym. Jej fanpage na Facebooku (Codziennie Pewna Siebie) odwiedza ponad 21 tys. kobiet. Prowadzi autorską audycję na antenie Radia Kolor.

KLIKNIJ TU by bezpłatnie dołączyć do kursu FLOW.

​Flow - stan najwyższej produktywności:

testimonial_placeholder
quote-left

Tylko minuta do końca i zwycięstwo w finałach było moje. Zaatakował, odpowiedziałem unikiem i poczułem, że wytrąciłem go z równowagi. W tej chwili jego ramię jednak wbiło się we mnie i usłyszałem chrupnięcie. Uczucie zimnego gorąca przeszyło moją rękę. Wiedziałem, że była złamana.
Ból przeniósł mnie w stan głębszej koncentracji. Czas zwolnił tak, że zatrzymał się prawie całkowicie.
Nie pokazałem mu urazu, zamiast tego spokojnie walczyłem jedną ręką, wpadłem w rytm z jego atakami.
Na nagraniu jego ręce wyglądają jak pociski, podczas walki odczuwałem je jak chmury, spokojnie płynące w moją stronę, łatwe do uniknięcia, zneutralizowania, wykorzystania do wytrącenia go z równowagi. Zero myśli, tylko obecność, czyste flow.

​Josh Waitzkin

 ​

Czy zdarzyło Ci się kiedyś tak zaangażować w zadanie, że:

  • czas stanął w miejscu,
  • pomysły pojawiały się bez wysiłku,
  • Twój refleks był sprawniejszy, a Twoje reakcje szybsze?

Prawdopodobnie doświadczyłeś/doświadczyłaś stanu flow. Jak pokazują badania, stan przepływu nie tylko poprawia wyniki wszystkich działań, których się podejmujesz. Im częściej go doświadczasz, tym więcej satysfakcji czerpiesz z życia, ale też tym skuteczniej działasz.

testimonial_placeholder
quote-left

We flow, każde działanie, każda decyzja prowadzi bezwysiłkowo, płynnie, naturalnie do kolejnej. To rozwiązanie problemów z załączonym turbo.(...). „Flow naturalnie katapultuje Cię na poziom, w którym zwykle się nie znajdujesz” – tłumaczy psychiatra Szkoły Medycznej Harvarda Ned Hallowell.
„Flow naturalnie zmienia słabeusza w siłacza, szkicownika w artystę, tancerza w balerinę, guzdrałę w sprintera, zwyczajną osobę w kogoś nadzwyczajnego”. Wszystko, co robisz, robisz lepiej we flow, od pieczenia ciasta czekoladowego, przez planowanie wakacji, aż po rozwiązanie równania różniczkowego czy napisanie biznesplanu, granie w tenisa i kochanie się. Flow to wrota do tego „więcej”, którego większość z nas szuka.

 Steven Kotler 

  

Zapytasz może – co to ma wspólnego z medytacją, obecnością i zen? Coraz więcej badań pokazuje, że tajemnicą korzystnego wpływu medytacji jest właśnie fakt, że medytując, doświadczasz stanu flow. Słowem, kiedy jesteś w stanie flow, medytujesz, ucząc się medytacji i powracania do tu i teraz, uczysz się bycia w stanie flow.

testimonial_placeholder
quote-left

Niedawno naukowcy zaproponowali hipotezę, że to właśnie koncept przepływu tłumaczy te fizjologiczne zmiany podczas i po medytacji. Opisują korzyści medytacji mindfulness jako pochodzące bezpośrednio ze stanu pozytywnego i pełnego zanurzenia się w aktywność wymagającą wysiłku.

 Jane McGonigal 

  

KLIKNIJ TU by bezpłatnie dołączyć do kursu FLOW.

​​Na ile Flow jesteś gotów/gotowa teraz?

Bezpłatny dostęp do kursu FLOW

Poznaj 3 sprawdzone sposoby zwiększania swojego dostępu do bezstresowej efektywności!

Przejdź do paska narzędzi