Konferencja Profectus – Szkolenia i coaching jako strategiczny system wspierania organizacji

Zapraszamy do udziału w VII konferencji Profectus, która odbędzie się w dniach 2-3 czerwca w Krakowie. Tegoroczny motyw przewodni – “Szkolenia i coaching jako strategiczny system wspierania organizacji” nawiązuje do dynamicznej sytuacji na rynku, która wymaga od organizacji elastyczności i szybkości działania.

VII edycja konferencji Profectus będzie okazją do uzmysłowienia sobie, jak coaching, trenerstwo czy facylitacja mogą efektywnie wpływać na budowanie organizacji jako środowiska rozwojowego dla pracowników. Podczas wydarzenia zostaną poruszone takie kwestie, jak przekazywanie pracownikom odpowiedzialności w praktycznym wymiarze czy zachęcanie zespołów do podejmowania niestandardowych rozwiązań.

Program tegorocznej edycji konferencji obejmuje 9 tematycznych wykładów oraz 20 praktycznych warsztatów. Uczestnicy będą mieli także możliwość integracji z prelegentami, organizatorami oraz innymi słuchaczami podczas AFTER HOURS – MEET & TALK. Zapisów na konferencję można dokonać na stronie wydarzenia: http://www.konferencjaprofectus.pl/zapisyform/.

Alicja Borza

Przejdź do paska narzędzi