kobiety i mężczyźni

Kobiety i mężczyźni – czas spotkań

Z czym kojarzysz spotkanie kobiety i mężczyzny? Z odmiennością czy dopełnieniem? Ciekawością i ekscytacją czy konfliktem i napięciem? Z otwartością i bliskością czy tremą i niepewnością? Z odkrywaniem siebie samego i siebie nawzajem w zachwycie czy w lęku? Sposoby na to, by znaleźć więcej lekkości w spotkaniach z płcią przeciwną podpowiada pięcioro nauczycieli z kraju i zagranicy. 

Zaczynamy nowy cykl pt. Czas na rozwój. Znajdziesz w nim tematyczny przegląd wydarzeń rozwojowych oraz praktyczne wskazówki ekspertów i ćwiczenia, które możesz samodzielnie przetestować od razu. Na pierwszy ogień idą tematy, które dla wielu z nas są szczególnie ważne: relacje damsko-męskie i jak w nich nie tylko przetrwać, ale nawet kwitnąć 🙂

Maj

Jeśli mówimy o spotkaniu męskiej i żeńskiej energii, to nie sposób nie wspomnieć o tantrze – nauce, która tę sztukę zgłębia od wielu tysięcy lat. Kolejna okazja, by poznać jej tajniki już 26 maja podczas warsztatów masażu tantrycznego z nauczycielką tantry i uczennicą Johna Hawkena, Freyą Wolną w Oddechowie.

Czerwiec

Szukasz sposobów na więcej intymności w swojej relacji intymnej? Odpowiedzią może być czerwcowa premiera: po raz pierwszy w Polsce, przeznaczone tylko dla par warsztaty “Nowe wymiary intymności” poprowadzą nauczyciele tantry Anjori i Dharya. Webinar z tą niezwykle ciepłą parą z 20-letnim stażem znajdziesz w Uskrzydlającej Bibliotece Strefy Rozwoju.

Lipiec

Kolejne okazje do ćwiczenia równowagi między męską i żeńską energią:

  • Jeszcze głębiej zanurzyć się w tajniki tantry można podczas siedmiodniowego, lipcowego szkolenia “Tantra od podstaw” z uczennicą Johna Freyą.
  • A od Marzanny Radziszewskiej-Konopkilekarki i specjalistki biologii totalnej, dowiesz się, w jaki sposób wczesne traumy wpływają na to, jak dobieramy sobie partnerów oraz jak wyzwolić się z zaklętego kręgu kolizji, czyli nieuświadomionej zależności partnerów wobec siebie nawzajem.

Sierpień

Kropka nad “i” w dzisiejszym przeglądzie to warsztaty “Moc Miłości – Biała Tara” oraz “Intuicja, kreatywność i moc uzdrawiania – Zielona Tara”, które w Kawkowie poprowadzi świetnie znana uczestnikom naszych webinarów Santoshi. Jeśli chcesz się zorientować, czym to pachnie, dołącz do bezpłatnego minikursu Santoshi pt. “Moc przebudzonej kobiecości”!

Bartłomiej Filipek

Redaktor

Jeśli podczas wizyty na tym portalu przeszło Ci przez myśl, że Twoje życie może być jeszcze pełniejsze i szczęśliwsze niż jest teraz, to znaczy, że moja praca nie idzie na marne. A jeśli udało Ci się tu znaleźć sposób pracy nad sobą, który chcesz wypróbować, albo specjalistę, którego chcesz poprosić o pomoc, to spełnia się moje marzenie! 🙂

Jeśli chcesz na dobre uwolnić się od lęku i trudnych emocji, zapraszam się na Trening Wolności Emocjonalnej metodą POMOC na http://strefarozwoju.

Przejdź do paska narzędzi