joga - nuda czy akrobacja?

Joga – nuda czy akrobacja? Sprawdź w czerwcu!

Z czym kojarzy Ci się joga? Czy te ćwiczenia wydają się Tobie zbyt nudne i powolne, a może za trudne czy wręcz akrobatyczne? A może ćwiczysz regularnie i z radością witasz miesiąc, w którym w końcu można poćwiczyć na świeżym powietrzu? Czerwiec stwarza wiele możliwości, by pogłębić swoją wiedzę na temat jogi, wejść jeszcze bardziej świadomie w swoją praktykę lub postawić na macie swoje pierwsze kroki.

Czerwcówka z Jogą

  • 14-18 czerwca – joga w Ośrodku Rozwojowym Oddechowo pod Warszawą, wyjazd organizowany przez wieloletniego nauczyciela i propagatora jogi Wiktora Morgulca, zajęcia prowadzone przez jednego z ulubionych przez praktykujących nauczycieli Adama Jana, który doświadczenie zdobywał w Indiach. Joga w wyjątkowym miejscu blisko Warszawy – nowo powstałym Ośrodku Rozwojowym Oddechowo

Od Wiktora dowiedz się, dlaczego joga poprawia stan kręgosłupa:

  • 15-18 czerwca Joga w Złotym Potoku z profesorem Januszem Szopą, kierownikiem Katedry Zarządzania Sportem i Turystyką AWF w Katowicach, instruktorem relaksacji, kinezypsychoprofilaktyki i ćwiczeń jogi, który wypromował 850 instruktorów! Tych, którzy jeszcze nie mieli szczęścia spotkać się z Januszem, zachęcamy do lektury wywiadu
  • 17 czerwca możesz i poćwiczyć i pomóc – poćwiczyć z Justyną Jaworską, wykwalifikowaną nauczycielką ashtangi w AnyaYoga, i wspomóc fundację BE AWARE AND SHARE, która umożliwia edukację uchodźcom w Chios w Grecji.

Zobacz, jak możesz poćwiczyć z Justyną:

  • 21 czerwca przygotujemy Cię do Międzynarodowego Dnia Jogi dzięki replayowi webinaru (aby zapisać się na webinar śledź naszą stronę) „Piękno jest w Tobie” z Kasią Bem, nauczycielką jogi i medytacji, autorką książki „Happy Detoks” i „Happy Uroda”. Obejrzyj zajawkę webinaru!

Międzynarodowy Dzień Jogi

  • 23-25 czerwca Święto Jogi dosłownie eksploduje w całej Polsce!

Najważniejsze wydarzenia to:

  • 25 czerwca Spotkanie pod tytułem Joga – Less Stress odbędzie się jak co roku na Polach Mokotowskich w Warszawie i innych miastach w całej Polsce – pełna rozpiska miast tutaj

Podczas tego spotkania będzie można zapoznać się także z najnowszym wydaniem magazynu Joga. Natalia Kraus, red. Naczelna magazynu odpowiada na pytanie o rosnącej popularności jogi:

Część joginów będzie świętować dłużej i wyjedzie już 21 czerwca na Festiwal Jogi do Sulisławia oraz na IV. Międzynarodową Konferencję Naukowa Jogi i AjurwedyMy też tam będziemy i będziemy nadawać na żywo! Stay tunned!

Wszyscy, którzy chcą poćwiczyć na świeżym powietrzu w Warszawie lub sprawdzić, co oprócz tego dzieje się w Polsce w temacie „joga” – wystarczy, że wpiszą słowo „joga” w wyszukiwarce na stronie strefarozwoju.pl, a propozycje same się wysypią, bo można poćwiczyć i przy Muzeum Powstania Warszawskiego, w Łazienkach czy Prochowni Żoliborz.

Już niedługo także przegląd wyjazdów i warsztatów wakacyjnych – chcesz coś polecić lub sam organizujesz? Napisz do nas na info@strefarozwoju.pl.

Kinga Kubiak-Święcicka

Redaktor

Kinga Kubiak-Święcicka - od 13 lat ćwiczy jogę, od 5 - uczy joginów na różnym poziomie zaawanasowania, z dużą uważnością na wady postawy. W praktyce nauczania wykorzystuje metody relaksacji autogennej według Schulza i Jacobsona. Absolwentka studiów Joga i relaksacja, Wydział Rehabilitacji na AWF Warszawa, kursów weekendowych Lesława Kulmatyckiego i kursu mindullness według metodologii Johna Kabat Zinna.

Przejdź do paska narzędzi