Jak zarządzać mózgiem, kiedy wszystko wali się i pali?

Jak zarządzać mózgiem, kiedy wszystko wali się i pali?

Pamiętasz, kiedy ostatnio życie przestało układać się po Twojej myśli? Jeśli jesteś jak większość ludzi, to od tego momentu nie upłynęło pewnie nawet tak wiele wody w Wiśle. Bo jak to się ładnie mówi: człowiek strzela, a Pan Bóg (lub, w wersji agnostycznej, los) kule nosi.

Jak zarządzać swoim mózgiem w takich sytuacjach, żeby zachować zdolność do planowania? O to spytałem twórczynię i wieloletnią dyrektorkę Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego dr Lidię Czarkowską

Kliknij w “play” poniżej, żeby posłuchać rozmowy.

 

Zaciekawił Cię temat powrotu do życiowej równowagi?

Zerknij również do bezpłatnego mini-kursu “Pięć Filarów Osobistego Dobrostanu” z Lidią Czarkowską!

Chcesz przesłuchać całej rozmowy? >>> Zescrolluj niżej!

 

Odblokuj dostęp do bezpłatnego szkolenia dr Lidii Czarkowskiej

Czym jest szczęście

Odblokuj dostęp do bezpłatnego szkolenia dr Lidii Czarkowskiej

Czym jest szczęście

  • Poznasz koncepcję 5 filarów dobrostanu i zbadasz swój dobrostan w 5 sferach
  • Zbadasz swój dobrostan w 5 sferach
  • Poznasz prostą praktykę pomagającą przestawić się na pozytywne myślenie

Całą rozmowę znajdziesz w tym artykule.

O LIDII

dr Lidia Czarkowska jest twórczynią pierwszych w Polsce podyplomowych studiów Coachingowych oraz Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego, które gościło takie autorytety, jak Roberta Diltsa i Stephena Gilligana – pionierów NLP, twórcę Zen Coachingu Kare Landfalda czy specjalistę od odporności psychicznej Douga Strycharczyka. Za swój wkład w popularyzację Coachingu w Polsce otrzymała m.in. tytuł „Kobieta charyzmatyczna”.

Obecnie koncentruje się przede wszystkim na rozwoju założonego przez siebie Instytutu Jakości Życia, którego misją jest propagowanie naukowo potwierdzonych metod rozwoju ludzkiego potencjału – po to, aby podnosić jakość życia w skali indywidualnej i zbiorowej.

Adam de Nisau

Adam de Nisau

Redaktor

Adam de Nisau, współtwórca Strefy Rozwoju, certyfikowany trener nuChapter i certyfikowany HeartMath coach&mentor. Od prawie 20 lat w praktyce eksploruje – jako czytelnik i królik doświadczalny – tematy związane z produktywnością, psychologią pozytywną, pracą z ciałem i mindfulness.

Przejdź do paska narzędzi