Wywiad: Jak zwiększyć produktywność w oparciu o twarde dane?

Jak wybrać te nawyki i zachowania, których zmiana przyniesie nam największy wzrost energii? I jak unikać syndromu słabszych poniedziałków? O tym rozmawiamy z Marcinem Grelą, headhunterem i twórcą największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce.  

Kliknij w “play” poniżej, żeby posłuchać rozmowy.

Badania pokazują, że mózg najlepiej uczy się w oparciu o klarowną i wymierną informację zwrotną. Jak ten mechanizm przełożyć na zarządzanie własnym poziomem energii? O tym rozmawiamy z twórcą największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce, Marcinem Grelą. Okazja: Jakiś czas temu wspólnie z Marcinem Grelą sprawdzaliśmy swoje poziomy stresu i regeneracji przy pomocą 3-dniowego badania rytmu zatokowego serca (HRV). W tej rozmowie dzielimy się:

  • swoimi odkryciami i zaskoczeniami 
  • tym, co udało się wdrożyć
  • ale również o tym gdzie jeszcze ciągle są rezerwy do poprawy

… no i o tym, jak twarde dane pomagają wyłuskać te zachowania i nawyki, które najbardziej przekładają się na nasz poziom energii i efektywność.

Mimo, że rozmawiamy o swoich indywidualnych wynikach, w wywiadzie znajdziesz też sporo konkretnych wskazówek, które możesz zastosować od zaraz, żeby poprawić swoją wydajność.

Dobrego słuchania!

 

Zaciekawił Cię temat zarządzania stresem i regeneracją przy pomocy twardych danych?

Więcej informacji znajdziesz na stronie Strefy Rozwoju dla Biznesu.

O BADANIU

Partnerem odcinka jest nuChapter, dostawca unikatowego na rynku polskim badania stresu i regeneracji Twoich kluczowych pracowników. Czy wiedziałeś, że spersonalizowane interwencje w obszarze wellbeingu mogą być nawet do 10-krotnie efektywniejsze kosztowo dla firmy, niż ogólne szkolenia.

 

 

Jak to uzyskać? Napisz na adam@strefarozwoju.pl, by dowiedzieć się więcej (i uzyskać przy zamówieniu badania jako bonus dodatkowe bezpłatne wprowadzenie do metody HeartMath)!

Adam de Nisau

Adam de Nisau

Redaktor

Adam de Nisau, współtwórca Strefy Rozwoju, certyfikowany trener nuChapter i certyfikowany HeartMath coach&mentor. Od prawie 20 lat w praktyce eksploruje – jako czytelnik i królik doświadczalny – tematy związane z produktywnością, psychologią pozytywną, pracą z ciałem i mindfulness.

Przejdź do paska narzędzi