Wywiad: Jak zwiększyć produktywność w oparciu o twarde dane?

Jak wybrać te nawyki i zachowania, których zmiana przyniesie nam największy wzrost energii? I jak unikać syndromu słabszych poniedziałków? O tym rozmawiamy z Marcinem Grelą, headhunterem i twórcą największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce.  

Kliknij w „play” poniżej, żeby posłuchać rozmowy.

Badania pokazują, że mózg najlepiej uczy się w oparciu o klarowną i wymierną informację zwrotną. Jak ten mechanizm przełożyć na zarządzanie własnym poziomem energii? O tym rozmawiamy z twórcą największej społeczności ludzi sprzedaży w Polsce, Marcinem Grelą. Okazja: Jakiś czas temu wspólnie z Marcinem Grelą sprawdzaliśmy swoje poziomy stresu i regeneracji przy pomocą 3-dniowego badania rytmu zatokowego serca (HRV). W tej rozmowie dzielimy się:

  • swoimi odkryciami i zaskoczeniami 
  • tym, co udało się wdrożyć
  • ale również o tym gdzie jeszcze ciągle są rezerwy do poprawy

… no i o tym, jak twarde dane pomagają wyłuskać te zachowania i nawyki, które najbardziej przekładają się na nasz poziom energii i efektywność.

Mimo, że rozmawiamy o swoich indywidualnych wynikach, w wywiadzie znajdziesz też sporo konkretnych wskazówek, które możesz zastosować od zaraz, żeby poprawić swoją wydajność.

Dobrego słuchania!

 

Zaciekawił Cię temat zarządzania stresem i regeneracją przy pomocy twardych danych?

Więcej informacji znajdziesz na stronie Strefy Rozwoju dla Biznesu.

O BADANIU

Partnerem odcinka jest nuChapter, dostawca unikatowego na rynku polskim badania stresu i regeneracji Twoich kluczowych pracowników. Czy wiedziałeś, że spersonalizowane interwencje w obszarze wellbeingu mogą być nawet do 10-krotnie efektywniejsze kosztowo dla firmy, niż ogólne szkolenia.

 

 

Jak to uzyskać? Napisz na adam@strefarozwoju.pl, by dowiedzieć się więcej (i uzyskać przy zamówieniu badania jako bonus dodatkowe bezpłatne wprowadzenie do metody HeartMath)!