Znasz powiedzenie, według którego jesteśmy średnią pięciu osób, z którymi spędzamy najwięcej czasu? W rozwoju osobistym często zwracamy uwagę na sferę emocjonalną i mentalną. Często jednak równie ważny (a czasem nawet ważniejszy) jest obszar społeczny – czyli jakość naszych relacji z innymi.
Przykład z mojego własnego ogródka: gdybym nie spotkał po drodze odpowiednich osób i nie dał szansy przypadkowi, nie byłoby Strefy Rozwoju w jej obecnej formie. Jak dawać szansę przypadkowi? O tym miałem przyjemność rozmawiać z ojcem networkingu w Polsce, Grzegorzem Turniakiem.
Kliknij w “play” poniżej, żeby posłuchać rozmowy.
Z rozmowy dowiesz się m.in.
-
Jak budować sieć serdecznych relacji
-
Bohater jakiej bajki może być dla Ciebie inspiracją do efektywnego networkingu
-
Jakie jest 5P skutecznego budowania relacji na wydarzeniach, takich jak konferencje
-
I co może wyniknąć z tego, że damy szansę przypadkowi?
Dla mnie spotkanie z Grzegorzem w kontekście patrzenia na budowanie relacji było przełomowe. Ciekaw jestem, jakie będą Twoje wrażenia. Dobrego słuchania!
Ciekawi Cię aspekt budowania kontaktów społecznych? To jeden z filarów osobistego dobrostanu, który możesz wzmocnić z pomocą kursu “Pięć Filarów Osobistego Dobrostanu” dr Lidii Czarkowskiej.
Zerknij również do bezpłatnego mini-kursu “Pięć Filarów Osobistego Dobrostanu” z Lidią Czarkowską!
Chcesz przesłuchać całej rozmowy? Albo poczytać więcej o Grzegorzu? >>> Zescrolluj niżej!

Odblokuj dostęp do bezpłatnego szkolenia dr Lidii Czarkowskiej
Czym jest szczęście

Odblokuj dostęp do bezpłatnego szkolenia dr Lidii Czarkowskiej
Czym jest szczęście
Całą rozmowę znajdziesz w tym artykule.
O GRZEGORZU
Grzegorz Turniak – jeden z ojców networkingu w Polsce – doświadczony menedżer, przedsiębiorca oraz propagator społeczności i kapitału społecznego (a także jak sam o sobie mówi – pierwszy Millenials). W momencie nagrania Grzegorz poprowadził już ponad 1.200 godzin sesji networkingowych dla ponad 120.000 uczestników, więc przysłowiowe 10.000 godzin do mistrzostwa w tym obszarze dawno już przekroczył. Od 2006 roku nie tylko zbudował 16 grup rekomendacji biznesowych w 10 miastach w Polsce, ale przy okazji przyczynił się też do dynamicznego rozwoju Toastmasters nad Wisłą – organizacji nonprofit kształcącej mówców. M.in. jest autorem rekordu europejskiego na najszybciej założony taki właśnie klub. Czasem kluby Toastmasters powstają przez lata, Grzegorzowi całość zajęła niecały tydzień. Ponadto jest autorem kilku książek na temat budowania sieci kontaktów, w tym “Alchemii Kariery”, a także “Profesjonalnego networkingu. Kontakty, ktòre procentują” i “Praktycznego poradnika networkingu”.