Coaching jako narzędzie systemowej zmiany

IX Międzynarodowa Konferencja Coachingu – “Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”

Nieustanne zmiany zachodzące w najbliższym otoczeniu, zmieniające się oczekiwania ze strony osób, z którymi mamy kontakt – to wszystko powoduje stres i niepewność przyszłości. Jak sobie z tym radzić? Jak zrozumieć procesy zachodzące w dzisiejszym świecie? Aby znaleźć odpowiedzi na te pytania, warto skorzystać z systemowego podejścia w coachingu.

W dniach 27-28 kwietnia 2018 roku w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 57/59 w Warszawie odbędzie się IX Międzynarodowej Konferencji Coachingu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie “Coaching jako narzędzie systemowej zmiany”. Wśród ekspertów, którzy wygłoszą swoje prelekcje, znajdą się m.in. prof. Jonathan Passmore oraz prof. Peter Hawkins.

Obszary tematyczne, które zostaną poruszone podczas konferencji, to:

  • Turkusowe organizacje i samoorganizujące się zespoły a coaching
  • Coaching grupowy oraz coaching zespołowy i ich rola w systemowych zmianach w organizacji
  • Leadership i zarządzanie w świecie VUCA a coaching
  • Nowe trendy w systemowym podejściu w coachingu – jak zmienia się coaching w zmieniającym się świecie
  • Motywacja i motywowanie w procesie systemowej zmiany w organizacji
  • Od ja do ekosystemu – U.LAB
  • Coaching jako narzędzie wspierania innowacyjności
  • Jednostka jako system, metody pracy z systemami klienta

Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w sesjach plenarnych oraz warsztatach z wybitnymi polskimi i zagranicznymi specjalistami – coachami, mentorami oraz superwizorami. Na konferencji przedstawiona zostanie szeroka gama systemowych podejść w coachingu oraz ich zastosowań w dzisiejszym skomplikowanym i szybko zmieniającym się świecie. Szczegółowy program konferencji dostępny jest TUTAJ.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu zachęcamy do zgłaszania się za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie ALK.

Alicja Borza

Przejdź do paska narzędzi