IX coachowisko news cover

IX Coachowisko – Targi i Konferencja Coachingu

StrefaRozwoju.pl zaprasza na dziewiątą edycję Coachowiska. 90 wykładów, warsztatów i prelekcji, 70 coachów z Polski i zagranicy oraz ponad 150 tytułów książkowych poświęconych coachingowi – to wszystko czeka na chętnych, którzy wezmą udział w największych targach i konferencji coachingu w Europie, które odbędą się w dniach 14-17 września 2017.

Wśród zaproszonych gości nie zabraknie m.in. Yarona Golana i Efrat Shani z Izraela, twórców gry „Points of You”, Brytyjczyka Douga Strycharczyka, autora książki „Odporność psychiczna” czy psychologa Wojciecha Eichelbergera. Dodatkowo czwarty dzień imprezy powiązany będzie z obchodami 15-lecia coachingu w Polsce.

Jeśli jesteś menedżerem, trenerem lub po prostu interesujesz się rozwojem osobistym oraz pragniesz coś zmienić w życiu – 14-17 września 2017 roku to ważna data w Twoim kalendarzu. W tych dniach nie może Cię zabraknąć w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, gdzie odbędzie się tegoroczna odsłona wydarzenia. Na chętnych czekają konkursy z nagrodami, w tym nagrodą główną – pełnym kursem coachingu. Na wszystkie spotkania wstęp wolny.

StrefaRozwoju.pl jest patronem wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Adam de Nisau

Adam de Nisau

Redaktor

Adam de Nisau, współtwórca Strefy Rozwoju, certyfikowany trener nuChapter i certyfikowany HeartMath coach&mentor. Od prawie 20 lat w praktyce eksploruje – jako czytelnik i królik doświadczalny – tematy związane z produktywnością, psychologią pozytywną, pracą z ciałem i mindfulness.

Przejdź do paska narzędzi