Autor: Bartłomiej Filipek

Sesje indywidualne metodą POWER

POWER dla biznesu

Business coaching dla inwestorów, przedsiębiorców i menedżerów 

Kiedy Twój biznes znajduje się w przełomowym momencie, możesz sięgnąć po nieprzeciętne możliwości. Pomyśl tylko: gdyby Twój mózg pracował o ponad 30% wydajniej, co by to oznaczało dla Twojego biznesu? A gdyby Twoje IQ, kiedy mierzysz się z trudnościami lub podejmujesz kluczowe decyzje, mogło być o prawie 20% wyższe? Gdyby Twoja zdolność do angażowania ludzi do współpracy wzrosła o prawie 40%, a wydajność i zaangażowanie zespołów, którymi kierujesz, o ponad 50%… co byłoby wtedy możliwe? Ile pieniędzy i spokoju możesz dzięki temu zyskać?

Sesja indywidualna metodą POWER zapewnia Ci dostęp do nieprzeciętnych możliwości i ułatwia

 • podejmowanie przełomowych decyzji,
 • planowanie działań,
 • i weryfikowanie przekonań, na których opierasz się na co dzień w swojej pracy.  

Indywidualne sesje metodą POWER

Spotykamy się na godzinę

W tym czasie zadaję Ci pytania, które najpierw pomagają Ci zbudować klarowną wizję wyzwania z jakim się mierzysz, a następnie uruchamiają 5 czynników maksymalizujących Twój potencjał intelektualny, decyzyjny, kreatywny i przywódczyDzięki temu możesz spojrzeć na swoją sytuację w nowy sposób. Możesz zaplanować działania, jakie zrealizujesz po sesji, żeby stawić czoła wyzwaniom

To jednak zaledwie początek. Krótkoterminowy efekt sesji metodą POWER. Dużo cenniejszym rezultatem jest utrwalanie nawyków myślowych, dzięki którym możesz zapewnić sobie trwały dostęp do nieprzeciętnych możliwości, a dzięki nim zwiększyć swoją skuteczność i osiągać rezultaty nieporównywalnie mniejszym wysiłkiem. Pytania, które zadaję podczas sesji, układają się w powtarzalne sekwencje. W schemat, który łatwo zapamiętasz, a w przyszłości wykorzystasz samodzielnie. Pamiętaj: POWER masz w sobie.

Po każdej sesji możesz otrzymać jej nagranie i korzystać z niego podczas samodzielnej pracy rozwojowej.

Z czym się mierzysz

Tysiące lat ewolucji uwarunkowały nasz system nerwowy na błyskawiczne wychwytywanie najdrobniejszych przejawów zagrożenia (choćby wyobrażonych) i automatyczne reagowanie na nie lękiem – gotowością do walki, ucieczki lub znieruchomieniem. Ta reakcja mobilizuje do wysiłku fizycznego, ale obniża nasz potencjał intelektualny, decyzyjny, kreatywny i interpersonalny. Pozbawia nas zasobów niezbędnych do stawiania czoła wyzwaniom cywilizowanego świata. 

Możesz jednak

 • świadomie koić reakcję lękową, by odzyskiwać dostęp do pełni swoich możliwości nawet w obliczu wyzwań,
 • trwale przeprogramować swój system nerwowy, by równie uważnie i skutecznie reagował na szanse, co na zagrożenia, 
 • zwiększyć nie tylko swoją skuteczność ale też poczucie radości życia, którego doświadczasz na co dzień.  

Metoda POWER

Jest 5 czynników, które uruchamiają Twoje nieprzeciętne możliwości i utrwalają wrażliwość Twojego systemu nerwowego na szanse.  

Perspektywa to zdolność do autorefleksji, do spojrzenia z dystansem na siebie i wyzwania przed sobą. Obecność to uwaga skierowana na to co dzieje się w danym momencie. Wyrozumiałość (życzliwość) to stan, który wiąże się z produkcja oksytocyny – neuroprzekaźnika hamującego reakcję lękową i przywracającego dostęp do pełni potencjału. Ekscytacja to sposób interpretowania sygnałów z ciała pojawiających się w ryzykownych sytuacjach, który wiąże się ze zwiększoną produkcją dopaminy mobilizującej mózg do wydajniejszej pracy. Regeneracja zapewnia naszemu organizmowi dostęp do sił witalnych umożliwiających działanie w pełni wydajnie. Umiejętne odpoczywanie i odżywianie maksymalizuje możliwości i minimalizuje czas potrzebny na regenerację.  

Kwestie etyczne i organizacyjne

Pracuję jako trener i coach pod superwizją u dr Lidii Czarkowskiej z Akademii Leona Koźmińskiego. Przestrzegam kodeksu etycznego Izby Coachingu oraz International Coaching Federation
Obowiązuje mnie pełna dyskrecja – cokolwiek mi powiesz o sobie, zostaje między nami. Co ważne, nie musisz mi wiele mówić, żebym mógł Ci pomóc. Choć możesz mi powiedzieć wszystko, co zechcesz – to często przynosi ulgę i pomaga wyklarować sobie ogląd własnej sytuacji i tego z czym się mierzysz. 
Podczas sesji zdalnych zadbaj o komfortowe dla siebie otoczenie, gdzie: 

 • nikt Ci nie przeszkadza, 
 • i możesz swobodnie wyrażać emocje.

Możesz nagrywać nasze sesje, jeśli zechcesz – mogę Ci polecić wygodne aplikacje do tego. Powtórne odsłuchanie odpowiednich fragmentów pomaga opanować samodzielne stosowanie narzędzi, którymi pracuję. Z czasem nabierasz w tym wprawy i mój udział przestaje być potrzebny – samodzielnie maksymalizujesz swój potencjał na co dzień.  Każda sesja przynosi Ci konkretne rozwiązania i zwiększa wprawę stosowaniu metody POWER. Jeśli w którymś momencie uznasz, że skuteczność mojej pomocy Cię nie zadowala, możesz zrezygnować i nie płacisz za ostatnią sesję.

Zwracamy się do sobie po imieniu, jeśli to OK dla Ciebie. Dla mnie to ważne, bo znacznie ułatwia prowadzenie sesji – zadawanie pytań (np. Jakie nowe możliwości widzisz teraz?) i proponowanie instrukcji (np. Sprawdź, co jest możliwe teraz). Gramatyka zwrotów grzecznościowych utrudnia pracę Tobie i mnie. 

Bartłomiej Filipek, trener skuteczności i wolności emocjonalnej

Zaczęło się od osobistego kryzysu, z którym poradziłem sobie dzięki psychoterapii. Zainspirowało mnie to do studiowania metod pomagania ludziom w rozwoju. Po 15 latach stosowania setek narzędzi dostępnych tylko dla ekspertów, opracowałem system 12 prostych ćwiczeń, dzięki którym każdy może samodzielnie utrwalać swój dostęp do nieprzeciętnych możliwości – do pełni swojego potencjału. I nie potrzeba na to więcej niż 90 dni.

Jestem wydawcą portalu StrefaRozwoju.pl. Od lat zarządzam procesami i projektami marketingowymi, a także firmami w fazie start up. 

 

Jestem szczęśliwym mężem (jesteśmy razem z moją żoną od 2001 roku) i ojcem. Mój syn uczy się w podstawówce, a pasierbica właśnie rozpoczyna małżeńskie życie.

Umów się na bezpłatną konsultację

 • telefoniczną,
 • przez internet (wideo-połączenie) – wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z kamerą, stabilny dostęp do internetu oraz zaciszne miejsce, w którym nikt Ci nie będzie przeszkadzał,
 • lub w gabinecie w Warszawie – Śródmieście.

Wybierz dogodny dla siebie termin w formularzu poniżej.

Masz pytania? Czekam na wiadomość od Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w sposób opisany w Polityce Prywatności.

[recaptcha class:recaptcha]

Przejdź do paska narzędzi