Festiwal Pracy z Ciałem już za tydzień!

Już 8. września po raz czwarty rusza Festiwal Pracy z Ciałem. Szykują się intensywne trzy dni różnorodnych zajęć dla terapeutów, psychologów, pedagogów, masażystów, fizjoterapeutów, tancerzy i wszystkich, którzy chcą pogłębiać swój kontakt z ciałem.

Zajęcia będą odbywały się w sześciu salach jednocześnie. Na Festiwalu będzie gościć ponad 50 prelegentów, w tym specjalistów m.in. od takich dziedzin jak automasaż powięziowy (Bartosz Zadurski), kinezjologia stosowana (Dorota Kalwajt), gimnastyka seksualna (Anna Rykała), MA-URI (Paweł Szlachta).

Cel Festiwalu

Rozwijanie świadomości ciała, psychoterapia poprzez ciało, ćwiczenia korygujące nasze błędne postawy ciała, pozbywanie się niekorzystnych dla nas nawyków w ruchu i poszerzające zakres ruchu. A także praktyka prozdrowotna czy zabawa i przyjemność.

Zobacz jak było na poprzedniej edycji Festiwalu! Obejrzyj mini – relację:

Strefarozwoju.pl objęła IV Festiwal Pracy z Ciałem patronatem medialnym. Poznaj szczegóły tego wydarzenia!festiwal pracy z ciałem banner

Kinga Kubiak-Święcicka

Redaktor

Kinga Kubiak-Święcicka - od 13 lat ćwiczy jogę, od 5 - uczy joginów na różnym poziomie zaawanasowania, z dużą uważnością na wady postawy. W praktyce nauczania wykorzystuje metody relaksacji autogennej według Schulza i Jacobsona. Absolwentka studiów Joga i relaksacja, Wydział Rehabilitacji na AWF Warszawa, kursów weekendowych Lesława Kulmatyckiego i kursu mindullness według metodologii Johna Kabat Zinna.

Przejdź do paska narzędzi