zachowaj dystans cover

Zachowaj dystans wobec codziennych wyzwań

​Szukasz inspiracji? Dowiedz się, jakie  filmy, wpisy blogowe i podcasty w ostatnim czasie uskrzydliły Patrycję Załug, autorkę programu Codziennie Pewna Siebie i współwłaścicielkę Akademii Kobiet Sukcesu.

Najważniejsze źródła inspiracji

Filmy

  • Rób mniej, bądź więcej to krótka refleksja o życiu w pędzie, zrealizowana przez Michała Pasterskiego, autora najpopularniejszego w Polsce bloga o rozwoju osobistym. Poruszająca i skłaniająca do zastanowienia, co naprawdę jest w życiu ważne.
  • The Goddess Durga & the real source of Feminine Power, opowieść Chameli Ardagh. To bardzo ciekawe spojrzenie na kobiecą moc, fantastycznie przekazane przez autorkę, która sama jest ucieleśnieniem tej mocy!
  • How to Write a Book Brendona Burcharda z pewnością przyda się szukającym inspiracji do napisania własnego dzieła. Książki autora znajdują się na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Podcasty

  • Release Your Fear Of Failure, For Good – ​podcast Connie Chapman, australijskiej coach, która z wielką odwagą dzieli się swoimi życiowymi doświadczeniami. Uwielbiam czytać jej blog, bo jest autentyczny i prezentuje bardzo ciekawy punkt widzenia…. chociażby na temat tego, jak poradzić sobie z lękiem przed porażką. Na dobre.

Artykuły

  • New Moon Power Pause – Focus Your Life Force on What Matters – wpis Christine Arylo to ciekawe spojrzenie na energię ostatniego nowiu. Czy też czuliście ostatnio potrzebę „resetu”? To dobry moment, żeby zwolnić i na nowo połączyć się z sercem. Dobrze przypomnieć sobie o uważności nie tylko w odniesieniu do własnego wnętrza, ale także energii, w której jesteśmy zanurzeni.

Cytaty

“To też przeminie” – to powiedzenie, przypisywane średniowiecznym poetom sufickim, jest cennym wsparciem w zachowaniu zdrowego dystansu wobec codziennych wyzwań.

 

Ekspercki Przegląd Prasy - Patrycja ZaługPatrycja Załug – certyfikowany coach pewności siebie, autorka książki 100 pomysłów jak być dla siebie dobrą. Od kilku lat prowadzi popularne wśród kobiet warsztaty Codziennie Pewna Siebie, grupy rozwojowe, a także indywidualne sesje coachingowe, pomagając każdej kobiecie odkryć prawdziwą siebie, spojrzeć na siebie kochającymi oczami i być dla siebie dobrą. Współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu.

Avatar

Patrycja Załug

Trener

Witaj, jestem Patrycja Załug, jestem certyfikowanym coachem i dyplomowaną trenerką budowania pewności siebie, prowadzę Akademię Kobiet Sukcesu i Instytut Przemiany. Pracowałam w korporacji przez wiele lat, a potem zostawiłam ją, aby idąc za głosem serca poświęcić się robieniu tego, co kocham i w co wierzę.

Przejdź do paska narzędzi