empatia - droga rozwoju i szczęśliwego życia cover

Empatia – droga rozwoju i szczęśliwego życia

​”Nie chodzi o to, żebyś był miły, tylko żebyś był prawdziwy”, tłumaczy Beata Kosiacka w wywiadzie wideo dla Strefy Rozwoju. Wyjaśnia nieporozumienia wokół empatii. Tłumaczy jak poprzez czułą, akceptującą obecność, którą można obdarować nie tylko innych, ale i siebie, dramatycznie poprawia się zarówno relacje, jak i jakość własnego życia.

Empatia

Beata Kosiacka jest trenerką i coachem, mediatorką, założycielką Babskiej Dżungli i organizatorką wielu akcji zachęcających do samorozwoju. Jest też popularyzatorką Porozumienia bez Przemocy. Współorganizuje Festiwal NVC w Polsce.

Bartłomiej Filipek

Redaktor

Jeśli podczas wizyty na tym portalu przeszło Ci przez myśl, że Twoje życie może być jeszcze pełniejsze i szczęśliwsze niż jest teraz, to znaczy, że moja praca nie idzie na marne. A jeśli udało Ci się tu znaleźć sposób pracy nad sobą, który chcesz wypróbować, albo specjalistę, którego chcesz poprosić o pomoc, to spełnia się moje marzenie! ?

Jeśli chcesz na dobre uwolnić się od lęku i trudnych emocji, zapraszam się na Trening Wolności Emocjonalnej metodą POMOC lub na sesje indywidualne.

Przejdź do paska narzędzi