Jak być dziką i mądrą kobietą na co dzień. Zaproszenie na webinar

Czujesz swoją kobiecą moc każdego dnia? Swoją delikatność i dzikość, mądrość i dziewczęcą frywolność? A może jesteś zbyt zmęczona kochaniem innych lub tak napięta, że nie czujesz przyjemności życia?

Odkryj naturę swojej kobiecości

Kiedy w maju 2016 roku pojechałam na pierwszy w Polsce warsztat do Veechi, nie wczytywałam się zbytnio w program. Nie wiedziałam, co mnie czeka. Czułam jednak, że od jakiegoś czasu oddalam się od siebie, od swojej natury. Nie czuję radości życia tak jak kiedyś. Spodobało mi się zdjęcie prowadzącej i jej spojrzenie; idea pracy w kobiecym kręgu. Nie spodziewałam się, że to będzie tak intensywne spotkanie. Nie domyślałam się też, że przejrzę się w tak wielu obcych i przeróżnych kobietach. Nie wiedziałam, że właśnie od tych kobiet dostanę tyle bezwarunkowej miłości. Zaskoczona byłam, że te – na początku obce – kobiety po warsztatach stały się mi bliskie jak rodzone siostry.

Podczas warsztatu Veechi obiera z nas zeschnięte warstwy, jak z cebuli. Uwalnia od stereotypów o sobie samych. Pokazuje nam jak wchodzimy w relacje z innymi i z samą sobą. Wszystko po to, byśmy poczuły swoją dziką i mądrą naturę. I nauczyły się z niej korzystać!

Jeśli chciałabyś:

  • czerpać ze swojej kobiecości,
  • kochać siebie taką jaka jesteś,
  • czuć harmonię w relacjach z partnerem, kobietami, rodziną, przyjaciółmi i życiem zawodowym…

Poznaj Veechi Shahi

To wyjątkowa kobieta, która od kilku lat przyjeżdża z Indii do Polski, by podczas warsztatów swoją uważnością i ciepłem budzić w kobietach to, co w nich najlepsze.

Praca Veechi jest w Polsce potrzebna. Wiele z nas chce czuć kobiecą moc każdego dnia, ale wciąż nie wie jak to zrobić. Jeśli pragniesz doświadczać swojej delikatności i dzikości – spotkaj się z Veechi już w najbliższy wtorek 24. kwietnia o 20.00 podczas webinaru

 

 

Będziesz mogła posłuchać, co radzi, by na co dzień być dziką i mądrą i zadać jej swoje pytania. To może zmienić nie tylko ten wieczór, ale i wszystkie następne.

Gdybyś chciała popracować z Veechi osobiście, w maju będzie prowadzić warsztaty dla kobiet: 5-dniowy intensywny w Kikowie, weekendowy w Urlach oraz dwa warsztaty dla nastolatek. Dowiedz się więcej o warsztatach z Veechi w Polsce w 2018 r.

 

Urszula Radzinska

Urszula Radzinska

Przejdź do paska narzędzi