czym jest mindfulness cover

Czym jest mindfulness?

Dowiedz się czym jest trening uważności Mindfulness i jakie są korzyści z jego stosowania. Obejrzyj naszą infografike i zainspiruj się, by za pomocą małych kroków stosować go na co dzień. Zacznij od dziś!

czym jest mindfulness

***

​Jeśli zainspirowałeś się i chcesz dowiedzieć się jak w praktyce zastosować mindfulness, by wprowadzić więcej pozytywnych właściwości do Twojego życia – zapraszamy Cię na warsztat Tydzień Mindfulness, który poprowadzą Bronisław Świątkowski i Tomasz Zalas:

czym jest mindfulness warsztaty

 

Warsztat “Tydzień Mindfulness” to kompleksowa pomoc w rozwiązywaniu problemów, których głównym źródłem jest stres oraz brak umiejętności panowania nad własnymi emocjami i umysłem. Weź w nim udział, a zdobędziesz skoncentrowaną wiedzę i umiejętności, które poprawią jakość Twojego życia w wielu wymiarach. Zapraszam do udziału w najbliższym warsztacie. Wojciech Eichelberger

Adam de Nisau

Redaktor

Adam de Nisau, Executive Inspiration Officer, Strefa Rozwoju. Od ponad 15 lat w praktyce eksploruje – jako czytelnik i królik doświadczalny – tematy związane z produktywnością, psychologią pozytywną, pracą z ciałem i mindfulness. W ramach webinarów Strefy Rozwoju przeprowadził wywiady z kilkudziesięcioma ekspertami z obszaru rozwoju osobistego, testując wiele z ich wskazówek na własnej skórze.

Przejdź do paska narzędzi