Coaching jako narzędzie systemowej zmiany

“Coaching jako narzędzie systemowej zmiany” – konferencja na Akademii Leona Koźmińskiego

Międzynarodowe autorytety naukowe oraz praktycy coachingu z Polski i zagranicy spotkają się 27 i 28 kwietnia podczas wydarzenia na Akademii Leona Koźmińskiego. To już 9. edycja Międzynarodowej Naukowej Konferencji Coachingu, którą uświetnią wykłady m.in. prof. Jonathana Passmore i prof. Petera Hawkinsa.

O najwyższy poziom merytoryczny wydarzenia dba Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego. Konferencja nie tylko prezentuje najnowsze trendy naukowe, ale także integruje polskie środowisko coachingowe. Daje przestrzeń do zaprezentowania się zwolennikom i propagatorom wszelkich podejść i metodologii. Coaching jako narzędzie systemowej zmiany

W roli keynote speaker’ów wystąpią między innymi:

  • Prof. Jonathan Passmore – uznany psycholog, coach i naukowiec. Napisał 30 książek i ponad 100 artykułów, jest także jednym z najczęściej publikowanych autorytetów w dziedzinie coachingu. Obecnie pracuje w Centre for Coaching & Behavioural Change w Henley Business School. Współpracuje z politykami i liderami, którym pomaga osiągać sukcesy.
  • Prof. Peter Hawkins – coach, pionier team coachingu, wykładowca Henley Business School. Ostatnie 30 lat swojej działalności poświęcił na współpracę z największymi organizacjami na świecie, pracując nad ich rozwojem. Ma na swoim koncie takie publikacje, jak Creating a Coaching Culture czy Leadership Team Coaching.

Zgłoszenia od kolejnych prelegentów wciąż napływają. Zainteresowani mogą jeszcze do 20 stycznia zgłaszać abstrakty prelekcji, artykułów i warsztatów poprzez formularz na stronie internetowej ALK.

Portal StrefaRozwoju.pl jest patronem medialnym konferencji.

Alicja Borza

Przejdź do paska narzędzi