odwaga


6 Supermocy innowacyjnej organizacji

616 miliardów euro – tyle co roku tracą europejskie firmy i instytucje z powodu depresji i złego samopoczucia pracowników, związanych ze stresem w miejscu pracy. Koszty obniżonej produktywności spowodowanej biernością, brakiem kreatywności i retencją zestresowanych pracowników szacuje się na 242 mld euro rocznie.

Wyobraź sobie na chwilę, że wszyscy Twoi ludzie pracują… bo chcą. Są odważni, pomysłowi, wytrwali, ciekawi nowości, otwarci na współpracę i pełni sił do działania. Że nie powoduje nimi chęć przetrwania, ale chęć wzrastania.

Widzisz to?

Jak to wpływa na rezultaty Twojej firmy?

Dane instytutu Gallupa wskazują, że uruchomienie trybu wzrostu pracowników zwiększa produktywność i dochodowość biznesu o ponad 20%. Wiele innych badań potwierdza te wyniki.

Dlaczego więc o to nie zadbać? Dlaczego nie zgarnąć tych dodatkowych 20% z rynku przyczyniając się jednocześnie do lojalności i osobistego spełnienia Twoich ludzi? Szczególnie, że mamy dla Ciebie konkretne, proste rozwiązania, które możesz zastosować od razu.

Inspiracja: Uskrzydlające Treści

Artykuły i Słuchowiska Strefy Rozwoju

Podpowiadaj swoim ludziom, jak mogą odzyskać dostęp do swoich 6 Supermocy: odwagi, wytrwałości, pomysłowości, ciekawości, życzliwości i zdrowia. Strefa Rozwoju dostarczy Ci gotowe treści w atrakcyjnej, esencjonalnej formieartykułysłuchowiska i wideo, a nawet kursy multimedialne. Nasi redaktorzy mogą również opracować treści na Twoje zamówienie. Ty przekażesz je swoim ludziom, a oni zmienią swoją postawę i udoskonalą kulturę Twojej firmy zwiększając przy tym swoją skuteczność i produktywność. Dlaczego mieliby to zrobić? Dla przyjemności. Wyzwolenie się z trybu przetrwania i wejście w tryb wzrostu to ogromna ulga 😉 

A może chcesz, by Twoi ludzie czerpali inspirację bezpośrednio od ekspertów z kraju i zagranicy? Chętnie to zorganizujemy – stacjonarnie lub online.

Wsparcie: Power-up Break

Wstawaj w dobrym humorzeWzmocnij swoich ludzi, kiedy najbardziej tego potrzebują. Kiedy walczą z kryzysem, albą są na finiszu ważnego projektu, zwykle są spięci, niedospania, rozdrażnieni. Są fizjologicznie odcięci od kreatywności, odwagi i wytrwałości. I to właśnie w sytuacji, kiedy najbardziej ich potrzebują. Możesz im w prosty sposób pomóc, obniżając przy tym ryzyko niepowodzenia i podnosząc wydajność kluczowych osób i całych zespołów.
Dowiedz się więcej >>

Rozwój: 6 Supermocy innowacyjnej organizacji

Wszystko jest możliweMożesz zupełnie odmienić realia swojej firmy. A właściwie stworzyć warunki swoim ludziom by to zrobili. By uczynili ją innowacyjną, elastycznie dopasowującą się do zmiennych wymagań rynkowych, a przy tym kochaną przez klientów.

Zapraszamy Cię do skorzystania ze szkoleń, których programy opracował międzynarodowy zespół ekspertów. Wyposażą Twoich ludzi w umiejętność samodzielnego przechodzenia z trybu przetrwania w tryb wzrostu i uruchamiania odwagi, wytrwałości, kreatywności, ciekawości, życzliwości i zdrowia. Wyposażą Twoich liderów w wiedzę i praktyczne narzędzia potrzebne do uruchamiania produktywności i skuteczności całych zespołów.

Poznaj naszych ekspertów i sprawdź nasze programy:

Doradztwo i coaching

Jak interpretujesz to, czego doświadczasz?Stoisz przed nietypowym wyzwaniem i zastanawiasz się, jak je ugryźć? Spotkaj się z jednym z naszych ekspertów. Pomoże Ci rozpoznać zagrożenia i zaplanować rozwiązanie. Doradzi lub przeprowadzi Cię przez wymagający projekt. Możesz polegać na umiejętności, wiedzy i doświadczeniu biznesowym naszego zespołu.

 

Eksperci Strefy Rozwoju

Programy rozwojowe oraz metodologia prowadzenia zajęć zostały opracowane przez czołowych ekspertów w dziedzinie mindfulness, jogi, medytacji, pracy z ciałem i oddechem, a także przez doświadczonych trenerów biznesu.

Kare Landfald

twórca Zen Coachingu, dawny pracownik ONZ oraz norweskiego MSW, konsultant, coach, mediator, menedżer i nauczyciel rozwoju osobistego oraz zarządzania zmianą w organizacjach.


Michał Godlewski

ekspert psychologii oddechu, założyciel Instytutu Oddechu, popularyzator świadomego oddychania, coach, mówca motywacyjny. Zwolennik podejścia integratywnego, łączy pracę z oddechem transmodalnym.


dr Lidia Czarkowska

jest konsultantką, trenerką, akredytowanym coachem i superwizorką Izby Coachingu. Autorką wielu publikacji poświęconych coachingowi. Założycielką Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego.


Bartłomiej Filipek

współzałożyciel i prezes StrefaRozwoju.pl. Wcześniej szef marketingu w międzynarodowej firmie szkoleniowo-doradczej oraz menedżer w międzynarodo-wych agencjach marketingowych Prowadzi również executive coaching i szkolenia dla kadry menedżerskiej.


Tomasz Zalas

Psycholog, trener i coach. Pomaga klientom żyć szczęśliwiej i stawać się lepszymi przywódcami. Korzysta przy tym z takich metod, jak Mindfulness, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach i trening asertywności, 8xO. Współpracuje m.in. z Instytutem Psychoimmunologii (IPSI).


Ilona Pawluk

Ilona Pawluk


joginka, terapeutka, psycholożka. Trenerka jogi oddechowej w Międzynarodowej Fundacji Art Of Living od 1990 r. Prowadzi warsztaty jogi w Polsce i ponad 20 innych krajach. Trenerka  programów Do Something Now! Posiada szereg certyfikatów coachingu m.in. Group Leader TBr®


 

Przejdź do paska narzędzi