Uskrzydlająca Biblioteka
Strefy Rozwoju

Uskrzydlająca Biblioteka
Strefy Rozwoju

​Dołącz do setek osób, które zainspirowały się naszymi webinarami i skorzystaj z dostępu do Uskrzydlającej Biblioteki Webinarów, w której będziesz mógł czerpać od specjalistów światowej klasy w obszarze medytacji, emocjonalnej inteligencji, zdrowia, komunikacji i rodzicielstwa.


O USKRZYDLAJĄC​EJ BIBLIOTE​CE


Ponad 70 webinarów, a ich liczba co miesiąc rośnie

​​Ponad 140 praktycznych ćwiczeń do samodzielnego stosowania, a przybywa ich z każdym nowym webinarem

Ponad 30 ekspertów z kraju i zagranicy, a co miesiąc dołączają nowi

Każdy z prawie 80 webinarów jest wart 97 zł​. Gdybyś chciał kupić je wszystkie, wydałbyś 7 760 zł. Możesz jednak oglądać je przez cały miesiąc za 97 zł lub przez rok za 497 zł


S​KUTECZNOŚĆ, PEWNOŚĆ SIEBIE, MOTYWACJA

Jeśli czujesz czasem, że czas przecieka Ci przez palce lub że nie osiągasz wszystkiego na co Cię stać, albo że omija Cię to co najlepsze, bo zbyt długo wahasz się, gdy można po to zwyczajnie sięgnąć? Mamy dla Ciebie kilkanaście webinarów, dzięki którym zwiększysz skuteczność swoich działań. Zyskasz dostęp do odwagi, wytrwałości oraz pomysłowości i otwartości na współpracę z innymi. Będzie Ci łatwiej znajdować rozwiązania i podejmować trafne decyzje, a potem systematycznie wprowadzać je w życie.

W tym dziale spotkasz się między innymi z:

Kåre Landfald - twórca Zen Coachingu

​Lidia D. Czarkowska - założycielka Centrum Coachingu ALK

​Patrycja Załug - certyfikowany​ coach​ i dyplomowan​a trenerka budowania pewności siebie​

​​Sylwia Bogucka - Executive & Team Coach, mentor, coach, seksuolog

S​POKÓJ WEWNĘTRZNY, MEDYTACJA, FLOW

​​​Uważasz się za szczęśliwego człowieka? Jak wiele radości sprawia Ci twoje życie? Twoja praca, bliscy? Albo inaczej: jaka część Twojego życia sprawia Ci radość i daje spełnienie? Z jak wielu obszarów ciągle jeszcze ich nie czerpiesz… choć możesz?
Przekonaj się, że możesz. Dowiedz się, jak to zrobić i... spróbuj! Światowej klasy eksperci mają dla Ciebie dziesiątki praktycznych sposobów, by to osiągnąć. Poprowadzą Cię krok po kroku przez ćwiczenia i praktyki, dzięki którym radość i szczęście możesz zaprosić w każdy zakątek swojego ciała, emocji, myśli i duszy.

>>>Sprawdź webinary>>>

W tym dziale spotkasz się między innymi z:

​Patrick McKeown - instruktor metody Butejko

​​​Adam Barley - certyfikowany nauczyciel metody pięciu rytmów

​Colin P. Sisson - ​światowej sławy pisarz, mówca i trener świadomego życia

​Alexander Poraj-Żakiej - ​​coach i doradca biznesu, mistrz zen i nauczyciel kontemplacji chrześcijańskiej

​​ZDROWIE

​​​Czy zdarza Ci się zmagać z chronicznym bólem, słabym snem, spadkiem energii, zaburzeniami koncentracji, usztywnieniami ciała? Webinary ze ścieżki zdrowie mogą być świetną okazją, żeby poszerzyć swoje perspektywy i znaleźć nieoczekiwane rozwiązania.

>>>Sprawdź webinary>>>

W tym dziale spotkasz się między innymi z:

​Nisarga Dobosz - ​​współzałożyciel ​Integral Body Institute, wykwalifikowany terapeuta masażu

​​Beta Lisboa - ​​​twórczyni powięziowej jogi yin

​​​Satyarthi Peloquin -​​​trener z ponad 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie pracy z ciałem

​​​Barbara Ravensdale - ​semantyk, terapeutka duchowa

lp_biblioreka4

RELACJE

Ludzie, którzy cieszą się udanymi relacjami, nie tylko są szczęśliwsi, ale także zdrowsi i żyją dłużej. Poznaj wskazówki oraz praktyki, dzięki którym Twoje relacje - nie tylko intymne - zyskają nowy wymiar bliskości i autentyczności. Odkryj w sobie pokłady życzliwości i zaufania, i naucz się czerpać z nich do budowania bezpiecznych i sycących relacji z ludźmi. 

W tym dziale spotkasz się między innymi z:

​​​Danuta i Jerzy Adamczykowie - ​​​​​najbardziej doświadczeni nauczyciele masażu polinezyjskiego w Polsce

​​​Santoshi Amor - ​​​​​​jedna z najpopularniejszych nauczycielek tantry w Europie

​​​Shivani -​​ ​założycielka Tantra LoveWay i nauczycielka samorozwoju

​​​Jacek Masłowski -​​ ​​psycholog, psychoterapeuta współtwórca i prezes Fundacji Masculinum

​​RODZICIELSTWO

​​​​Czy wiedziałeś/wiedziałaś, że najlepszym sposobem na wychowanie szczęśliwych dzieci jest zadbanie o własne szczęście? Odrobinę taktycznej wiedzy też nie zaszkodzi. W naszej Uskrzydlającej Bibliotece znajdziesz moc wskazówek na temat wychowania od znawców tematu światowej klasy.

W tym dziale spotkasz się między innymi z:

​​​Frank Gaschler - ​trener Porozumienia bez Przemocy (NVC), autor książek

​​​Marta Kułaga - ​pedagog, coach, certyfikowana trenerką Porozumienia bez Przemocy (NVC)

​​​Paul Epstein - ​​nauczyciel, badacz, doradca i szef placówek oświatowych w nurcie edukacji Montessori

​​​Dušanka Kosanović - ​​lider chorwackiego oddziału Familylab i bliska współpracowniczka Jespera Juula

C​O MÓWIĄ UCZESTNICY 
WEBINARÓW

"


Chciałam podziękować za ten webinar. Mam ciarki na plecach od ogromu wiedzy i plany, jak poprawić relacje z dziećmi i innymi ludźmi, a także ze... sobą.


​Iwona Rutkowska
o webinarze „Złość… bez przemocy" Martą Kułagą

"


Po webinarze pracowałam z wewnętrznym krytykiem. Poczułam ulgę, kiedy przytuliłam go i zrozumiałam, że to jest głos braku miłości. Dałam mu uwagę i miłość i natychmiast zniknął. Płakałam i poczułam się wolna.


​Karolina
​​o webinarze „Wewnętrzny krytyk" z Kåre Landfaldem

"


Ania, dziękuję za relaksujący i cudnie kobiecy webinar. Bardzo tego potrzebowałam. W pędzie życia zapominamy o swoich pierwotnych korzeniach i o tym, co nas relaksuje, co jest dla nas naturalne, co nas buduje i tworzy :-)


​Anna
​po webinarze „Boginie tańczą" z Anną Zając

T​WOJA INWESTYCJA

Dostęp na

7 dni 

TYDZIEŃ

49 pln

[betteroffer][/betteroffer][betterpay amount="49" amount_sms="" sms_nr="" sms_id="TEST" button="../../themes/gridlove-child/assets/img/bp-uzyskaj-dostep.png" description="Dostęp do biblioteki na tydzień" validity="7" validity_unit="d" ids="" cids="1"]Przejdź do biblioteki[/betterpay]

Dostęp na

pełny

MIESIĄC

97 pln

[betteroffer][/betteroffer][betterpay amount="97" amount_sms="" sms_nr="71068" sms_id="TEST" button="../../themes/gridlove-child/assets/img/bp-uzyskaj-dostep.png" description="Dostęp do biblioteki na miesiąc" validity="30" validity_unit="d" ids="" cids="1"]Przejdź do biblioteki[/betterpay]

Dostęp na

​​4 ​miesiące

​KWARTAŁ

197 pln

[betteroffer][/betteroffer][betterpay amount="197" amount_sms="" sms_nr="71068" sms_id="TEST" button="../../themes/gridlove-child/assets/img/bp-uzyskaj-dostep.png" description="Dostęp do biblioteki na kwartał" validity="120" validity_unit="d" ids="" cids="1"]Przejdź do biblioteki[/betterpay]

Dostęp na

​365 dni, 12 miesięcy, 4 kwartały

ROK

497 pln

[betteroffer][/betteroffer][betterpay amount="497" amount_sms="" sms_nr="71068" sms_id="TEST" button="../../themes/gridlove-child/assets/img/bp-uzyskaj-dostep.png" description="Dostęp do biblioteki na rok" validity="365" validity_unit="d" ids="" cids="1"]Przejdź do biblioteki[/betterpay]

Copyright 2018, ​StrefaRozwoju.pl

Copyright 2018, ​StrefaRozwoju.pl

[betteroffer][/betteroffer][betterpay amount="497" button="../../themes/gridlove-child/assets/img/button-blank.png" description="Dostęp do biblioteki na rok" validity="365" validity_unit="d" ids="" unsupported_theme="true"]