9 przywilejów osób świadomych wewnętrznego poczucia własnej wartości

9 przywilejów osób świadomych wewnętrznego poczucia własnej wartości

Co cechuje osoby świadome poczucia własnej wartości? Można wyróżnić 9 przywilejów charakteryzujących takich ludzi.

9 przywilejów osób świadomych wewnętrznego poczucia własnej wartości:

  1. Takie osoby nie porównują się z innymi osobami. Wiedzą, że każde życie jest wartościowe, nie ma gorszego i lepszego życia. Każdy jest wartościowy,bo jest życiem.Tylko nie którzy nie są tego świadomi,dlatego traktują siebie i innych jak kogoś bezwartościowego, gorszego.
  2. świadome, że krzywdząc innych, skrzywdziłyby siebie, bo wszyscy jesteśmy połączeni. JA jestem innym TY.
  3. oryginalne, czyli są sobą, nie kopiują narzuconych schematów. Podejmują decyzję kierując się swoją intuicją,a nie opinią innych, zakazami czy nakazami narzuconymi z góry. Myślą samodzielnie.
  4. Szanują piękną i mądrą Matkę Ziemię, niszcząc ją przecież niszczyłyby siebie, więc rezygnują ze wszystkiego co jej nie służy.
  5. Najważniejsza jest dla nich wolność, są przeciwne wszelkiej ingerencji w nią. Mają wybór, są wolne od schematów postępowania.
  6. odporne na opinie innych, pochwały, wyzwiska, wiedzą kim są a kim nie.
  7. Ufają życiu, rozwijają się, poszerzają granicę świadomości wiedząc, że wszystko ma miejsce we właściwym dla nich czasie, są wdzięczne za każdy nowy dzień.
  8. Są dla siebie samych najlepszymi przyjaciółmi. Kibicują sobie i wspierają siebie. Myślą, mówią i działają logicznie, nie są przeszkodą na drodze do swojego dobrego samopoczucia. Rezygnują z nie wspierających myśli i słów na swój temat, bo wiedzą, że są sprawcami, kreatorami swojego życia. Wybierają tylko to co im sprzyja, ich zdrowiu, rozwojowi.
  9. Otaczają się wspierającymi ludźmi.
Gaja Wolf

Gaja Wolf

Jestem twórcą szkolenia: Bezwarunkowa wartość. Ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną,
kursy psychologiczne, czy rozwoju osobistego, jednak to na czym najbardziej bazuje, to swoje doświadczenia,własne wnioski. Działam z poziomu autorytetu, zamieniłam słabości w siłę, stworzyłam siebie na nowo, pomimo traumatycznych doświadczeń z jakimi zmierzałam się wychowana w patologicznym środowisku, nie poddałam się,wstałam i żyję po swojemu - dzielę się tą historią w książce, pt:”Bezwarunkowa wartość”, a za pomocą szkolenia pomagam innym zrobić dokładnie to samo co ja zrobiłam, wstać i żyć po swojemu.

Przejdź do paska narzędzi