Przełącz Firmę
na High-Performance!


Inwestycja, która się zwraca


Badania pokazują, że dobrze skonstruowane programy wellbeingowe mogą przynieść nawet 6-krotny zwrot z inwestycji.

Skuteczne metody na stres


Ponad 60% polskich menedżerów przychodzi do pracy już zmęczona. 74% pracowników widzi negatywnych wpływ stresu na swoją wydajność.

Spersonalizowane podejście


Interwencje spersonalizowane i oparte o twarde dane mogą być nawet do 10-krotnie efektywniejsze niż ogólne programy szkoleniowe.

Inteligentne Zarządzanie Energią

1

Badanie stresu i regeneracji nuChapter


Trzydniowe badanie stylu życia i pracy Twoich najważniejszych pracowników oparte o twarde dane (HRV).

2

Zarządzanie stresem metodą HeartMath


Trening wyłączania reakcji stresowej i osiągania stanu zrelaksowanej koncentracji oparty o 30-letnie badania nad komunikacją serce-mózg i technologię instytutu HeartMath.

Kultura Zaufania

3

Spirala produktywności


Trening, podczas którego poznasz zasadę 4W oraz proste praktyki, dzięki którym Ty i Twój zespół zaczniecie działać skuteczniej, dbając jednocześnie o dobre samopoczucie.


Co mówią klienci

Krzysztof Szymański - Branch Manager, Fitshop Polska

Sesje treningowe z wykorzystaniem biofeedbacku, które prowadzi Adam, nauczyły mnie jak umiejętnie dążyć do wyciszenia i zachować trzeźwości umysłu w każdej, nawet bardzo stresującej sytuacji. 

Marcin Grela - Headhunter, Twórca Społeczności Sales Angels

Dzięki badaniu nuChapter i rozmowie z trenerem zrozumiałem, jak zmienić swoje nawyki weekendowe, żeby startować w tydzień z wyższym poziomem energii. Odkryłem też, co zmienić w swoich treningach, żeby dodatkowo zwiększyć swoją produktywność.

Michał Federowski - Business Development Director, MobileMed

Adam to człowiek z pasją i wyjątkowo szeroką wiedzą z zakresu rozwoju własnego, zarządzania energią i poprawą efektywności. W relacjach biznesowych elastyczny i poszukujący rozwiązań win-win. Z powodzeniem realizował dla Mobilemed warsztaty dla naszych kluczowych klientów. 

Chcesz zwiększyć wydajność swoich kluczowych pracowników?

Zainwestuj w rozwiązania sprawdzone na rynkach zachodnich. Napisz do nas, żeby się umówić na bezpłatną sesję strategiczną i porozmawiać o tym, jak możemy Ci pomóc w zwiększeniu zaangażowania, produktywności i satysfakcji z pracy Twoich ludzi.

Zapobieganie lepsze niż terapia!


  • WHO, ze względu na rosnącą skalę zjawiska, dołączyło wypalenie do swojej oficjalnej listy globalnie rozpoznawalnych chorób.
  • W samej Europie nakłady firm na programy, mające zapobiegać temu zjawisku, przez ostatnie dwa lata wzrosły dwukrotnie.
  • Jednocześnie przeciążenie poznawcze powoduje, że pracownicy coraz oszczędniej gospodarują uwagą, angażując się wyłącznie w inicjatywy z jasnym i bezpośrednim odniesieniem do ich własnego życia.

Dzięki postępowi technologicznemu wdrożenie takiego rozwiązania jest prostsze, niż kiedykolwiek. Skorzystaj z tej okazji, by zbudować przewagę konkurencyjną swojej firmy!

Copyright StrefaRozwoju.pl 2019

Przejdź do paska narzędzi