Webinar: Jak zmienić ukryte przekonania, które nam nie służą

Zapraszamy Cię na spotkanie z niezwykłą kobietą, która po latach zmagań z własnym życiem (2 niechciane ciąże i aborcje, praca prostytutki, 10 lat życia mniszki i celibatu), pełnego wzlotów i upadków poszukiwania siebie prawdziwej, jest dzisiaj szczęśliwą żoną i babcią, i spełnioną kobietą.

 

Sarah Rose MarshankSarah Marshank jest też nauczycielką – dzieli się z kobietami na całym świecie tym jak udało jej się dotrzeć do tego miejsca w sobie, w którym wiesz kim jesteś, wiesz co dobre dla Ciebie i dla świata, jaka decyzja jest słuszna i masz spokój, siłę i odwagę, by żyć w zgodzie z tą wiedzą. Proponuje prostą praktykę pod nazwą Selfistry, dzięki której każdy może dotrzeć do tego miejsca o wiele krótszą i łatwiejszą drogą niż zrobiła to Sarah.

 

 

W webinarze Sarah dzieli się wiedzą i praktycznymi wskazówkami:

  • jak odkryć nieuświadomione przekonania, które mieszają nam w życiu,
  • skąd się wzięły
  • i jak się ich pozbyć, by żyć pełniej i szczęśliwiej.
 
Sarah mówi po angielsku, bez tłumaczenia.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avatar

Bartłomiej Filipek

Redaktor

Pomagam ludziom osiągać takie rezultaty w życiu zawodowym i prywatnym, jakich dotąd nie potrafili sobie wyobrazić lub bali się o nich marzyć. Uczę ich samodzielnie zwiększać wydajność pracy swojego mózgu, skuteczność, a także siłę i odporność psychiczną - korzystać z emocji, zamiast im ulegać.

Przejdź do paska narzędzi