wewnetrzna-alchemia-cover

Wewnętrzna alchemia – szamańska podróż kobiet

Alicja Stalska-Jaracz
Radzymin
3 dni
1 150 zł

Wyprawa w duchową przestrzeń, wgłąb siebie.

W poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące istotę ludzką zapytania o tożsamość, związki, granice. ...budzi się racjonalny umysł, budzą się zmysły : wiem, widziałem, słyszałem i czułem .... Budzi się też potrzeba transformacji starych wzorców i starych programów według których funkcjonowało wiele pokoleń. Nadszedł czas na zmianę, czujemy ją wszyscy niemalże w kościach. Na wiele pytań nie znajdujemy prostych odpowiedzi. Wszystko jest powiązane ze wszystkim. W sieci zależności zgubiliśmy prawdę. Nie umiemy oddzielić siebie od innych. Swojego ja od zewnętrznych wpływów. Wewnętrzna alchemia to transmutacja subiektywnej rzeczywistości, praca z intencją, symbolami, w zaufaniu do własnej mocy. To symboliczny opis psychicznego procesu przemiany. To wreszcie możliwość dotarcia do źródła problemu, uchwycenia Świadomością całości i dostrojenie się do oczekiwanego rezultatu. Zapraszamy na spotkanie ze Sobą , przodkami i duchem przyrody . W magicznym kręgu uzdrowienia.

W programie m.in: 

 • diagnostyka energetyczna,
 • magia świec, magia ziół,
 • tworzenie szamańskich torebeczek moji,
 • odblokowanie zastojów energetycznych,
 • odcinanie sznurów zależności,
 • oczyszczanie aury,
 • tworzenie uzdrawiającej mandali
 • kreowanie nowej rzeczywistości,
 • indywidualna praca w polu energetycznym przez cały okres trwania warsztatu.

Zajęcia odbywają się: 

 • piątek godz 18:30-22:00
 • sobota godz 10:00-22:00 (w tym wieczorne ognisko)
 • niedziela godz 10:00-16:00

Koszt warsztatu:

Cena 1150 zł  Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zadatku w wysokości 150 zł oraz zgłoszenie mailowe. Zadatek jest zwrotny w przypadku odwołania warsztatu przez organizatora. Koszt pobytu (noclegi i posiłki): 140 zł/doba za pokój z łazienką lub 125 zł/doba za pokój bez łazienki (dysponujemy pokojami 1,2 lub 3 osobowymi). Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w tym pięknym miejscu – zainteresowanych proszę o kontakt w tej sprawie.

Weź ze sobą na warsztat:

 • niekrępujący, wygodny strój, wygodne zmienne obuwie
 • notatnik, długopis
 • 7 farb akrylowych w tubach 75-100 ml w kolorach (pomarańcz, czerwony, żółty, niebieski, zielony i biały + te kolory które poczujesz np. srebrny, złoty, lawendowy, bordowy, brązowy w mniejszych tubach 40 ml) + kilka różnej grubości pędzli, brokaty, słój na pędzle

O Prowadzącej:

Alicja Stalska-Jaracz - Alista - Uzdrowicielka kobiet. Konsultant Totalnej Biologii. Posługuje się radiestezją terapeutyczną. Na podstawie wieloletniego doświadczenia w pracy z energią, opracowała techniki korygowania negatywnych informacji umożliwiające skuteczne i trwałe przetwarzanie wzorców. Obdarzona darem uzdrawiania ciała i ducha. Terapeutka "przejścia", czasu kosmicznych zmian i transformacji duchowej. "Strażniczka" jakości światła. Łączy rozległą wiedzę i praktykę, wspiera procesy uzdrawiania ran, uwalniania lęków i umożliwia ponowne doświadczanie miłości i radości życia.
Wczytuję mapę...
1 150 zł
15 września 2017 - 17 września 2017
Zalesie 13, Łąki Radzymińskie, Radzymin, mazowieckie

Organizator

Alicja Stalska-Jaracz

Uzdrowiciel

Alicja Stalska-Jaracz – uzdrowicielka, radiestetka i jasnowidz. Jak sama mówi, buduje pomost pomiędzy tym, co widzialne, a tym, co niewidoczne. Obecnie prowadzi w całej Polsce sesje indywidualne, łączy swoją rozległą wiedzę i praktykę, wspiera uczestników w leczeniu ich ran, uwalnianiu lęków, umożliwia ponowne doświadczenie miłości i radości życia.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wewnętrzna alchemia – szamańska podróż kobiet.

Alicja Stalska-Jaracz
15 września 2017 - 17 września 2017
Zalesie 13, Łąki Radzymińskie, Radzymin, mazowieckie
3 dni
1 150 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi