Lomi Intro

Marta Maja Gierczyńska
Gdańsk
9 godzin
180 zł
LOMI INTRO to 1-dniowy warsztat wprowadzający do kursu masażu lomi lomi nui i świadomej pracy z ciałem. Zapraszam wszystkich tych, którzy mają ochotę sprawdzić czym jest masowanie, czym jest lomi lomi nui, jak wyglądają zajęcia podczas kursu masażu oraz tych, którzy chcieliby osobiście poznać i pogadać z prowadzącą. Jest to opcja stworzona przede wszystkim dla tych, którzy zastanawiają się nad wzięciem udziału w kursie, a nie chcą kupować kota w worku oraz dla tych, którzy maja ochotę na 1-dniową przygodę w duchu aloha.

CENA:

180 PLN przy zgłoszeniach do 15.09 220 PLN przy zgłoszeniach po 15.09 UWAGA PROMOCJA! Osoby, które po udziale w LOMI INTRO zdecydują się na udział w kursie, otrzymają zniżkę w wys. 100 PLN na ten kurs. REZERWACJA miejsca poprzez wypełnienie formularza oraz WPŁATĘ BEZZWROTNEJ ZALICZKI w wysokości 100 zł Jeśli po wpłacie zaliczki z jakichś powodów nie będziesz mógł wziąć udziału w kursie, zaliczka może zostać przeniesiona na poczet dowolnej edycji warsztatu, możesz ją też przekazać osobie, która nie była jeszcze zgłoszona na ten warsztat. lomi-intro-kurs Zapisz się już dziś!

Zapraszam do obejrzenia materiałów z naszych spotkań:

marta-bio-lomi-introMarta Maja Gierczyńska o sobie: Masaż lomi lomi nui poznałam w 2006 roku. To była miłość od pierwszego dotyku i spotkanie, które było punktem zwrotnym w moim życiu. Moimi pierwszymi Nauczycielami są Danusia i Jurek Adamczykowie. Prowadzony przez nich kurs KINO MANA I i II ukończyłam w 2007 roku. Swoje umiejętności rozwijałam na wielu warsztatach prowadzonych przez Susan Pa'iniu Floyd. Od lutego 2014 jestem certyfikowanym nauczycielem ALOHA INTERNATIONAL. Kursy Lomi Lomi Nui i Świadomej Pracy z Ciałem prowadzę z wielką pasją od początku 2013. Moje doświadczenie w prowadzeniu grup związanych z różnymi formami ruchu (teatr ruchu, zajęcia taneczne, fitness, taniec intuicyjny) sięga 2000 roku.
Wczytuję mapę...
180 zł
23 września 2017
Wodnika 28, Gdańsk, pomorskie

Organizator

Zdjęcie profilowe Marta Maja Gierczyńska

Marta Maja Gierczyńska

Nauczyciel

Masaż lomi lomi nui praktykuje od 2007 roku. Jej pierwszymi naczycielami są Danusia i Jurek Adamczykowie. Swoje umiejętności rozwijała na wielu warsztatach prowadzonych przez Susan Pa’iniu Floyd. Jest certyfikowanym nauczycielem Aloha International.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Lomi Intro.

Marta Maja Gierczyńska
23 września 2017
Wodnika 28, Gdańsk, pomorskie
9 godzin
180 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi