indywidualne treningi cover

Indywidualne treningi fizyczne

Amelia Bobowska
Centrum
1 rok
różne ceny
Amelia Bobowska - Twoja osobista trenerka zaprasza na indywidualne treningi fizyczne w Poznaniu i okolicach. Pierwsze spotkanie z trenerem i ustalenie planu „indywidualnej aktywności fizycznej" – jest bezpłatne

Ceny:

  • 1 godzina zajęć – 90 zł
  • 1,5 godziny zajęć – 120 zł
Pakiet „mini" – minimum 5 zajęć w miesiącu – 10% zniżki Przy zakupie pakietu mini na 3 miesiące – dodatkowy rabat 5% od podstawowych stawek mini.
  • Po wprowadzeniu kolejnej osoby do programu strefy fitness , która wykupi co najmniej pakiet mini – dodatkowy rabat extra 10% na następny pakiety zakupiony przez osobę wprowadzającą.
  • Możliwość konsultacji z psychologiem.
  • Zajęcia prowadzone są w Poznaniu oraz najbliższej okolicy.

O Prowadzącej:

chwila w kotekście wszechświata abobowska bioAmelia Bobowska – coach, trenerka fitness, specjalistka w zakresie zdrowego stylu życia, doradca dietetyczny i masażystkaRekordzistka świata kobiet i rekordzistka Polski w dużej formacji spadochronowej. Prowadzi zajęcia fitness, indywidualne treningi sportowe, motywuje do pozytywnej zmiany stylu życia. Specjalizuje się w warsztatach i coachingu indywidualnym w takich dziedzinach, jak: praca z celem, motywacja, rozwój osobisty wg metody motivation factor oraz harmonia w życiu.
Wczytuję mapę...
różne ceny
18 września 2017 - 30 września 2018
Poznań, Centrum, wielkopolskie

Organizator

Zdjęcie profilowe Amelia Bobowska

Amelia Bobowska

Coach

Amelia Bobowska – coach, trenerka fitness, specjalistka w zakresie zdrowego stylu życia, doradca dietetyczny i masażystka. Rekordzistka świata kobiet i rekordzistka Polski w dużej formacji spadochronowej. Prowadzi zajęcia fitness, indywidualne treningi sportowe, motywuje do pozytywnej zmiany stylu życia.

Zamów Indywidualne treningi fizyczne

Aby zamówić usługę, wypełnij poniższy formularz

Zamawiam usługę
Indywidualne treningi fizyczne
Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
1,5 godziny 120,00 zł
1 godzina 90,00 zł


Indywidualne treningi fizyczne.

Amelia Bobowska
18 września 2017 - 30 września 2018
Poznań, Centrum, wielkopolskie
1 rok
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi