ceremonia kakao cover

CEREMONIA KAKAO + TANTRIC PUJA + ECSTATIC DANCE

Freya
Warszawa
4 godziny
150 zł
Freya rozpocznie ceremonię szamańską uzdrawiającą medytacją w głąb serca, by w ciszy i skupieniu wypić „Napój Bogów". Kakao wg receptury Freyi słynie ze swej mocy* (ok 30-40 mg) specjalnie przygotowanego czystego surowego kakao. Następnie podczas rytuału Tantrycznej Pudży, prowadzonej przez VerDaLuz'a i Freyę będziemy odkrywać i rozwijać intymność i bycie razem we wspólnocie. Puja to rodzaj starożytnego rytuału, podczas którego zostaniecie poprowadzeni przez serię prostych otwierających serce i ciało ćwiczeń. Na deser VerDaLuz zagra ekstra energetyczne muzyczne sety etnicznego basu, melodic techno, deep house, smakowitego downtempo, wprowadzając nas w jeszcze wyższe stany spontanicznego ekstatycznego tańca. 

PLAN IMPREZY:

18:45 - rejestracja 19:00 - 21:30 - Ceremonia Kakao & Tantryczna Pudża 21:30 - 23.00 - Ecstatic Dance

KOSZT:

1. Ceremonia Kakao, Puja, Ecsatic Dance: 150 PLN 2. Przy wpłacie do 28.08: 100 PLN 3. Osoby, które uczestniczyły w naszych imprezach: 100 PLN 4. Jeżeli kakao nie jest dla ciebie, zapraszamy na sam Ecstatic Dance: 80 PLN
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację. UWAGA! Rejestracja nie jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Miejsce rezerwuje wpłata na konto. Przyjdź 5-10 minut wcześniej, aby móc poznać się z uczestnikami i dostroić się do ceremonii. Ceremonię Kakao zaczynamy punktualnie (bardzo ważne by nie przerywać ceremonii, od momentu jej rozpoczęcia, dlatego spóźnialscy nie będą wpuszczani).
O cennych i niezwykłych właściwościach surowego kakao oraz o tym, czym jest ecstatic dance przeczytasz w artykule Freyi Kakao – napój bogów dla śmiertelników Zapraszamy – przyjdź by ekstatycznie dzielić z nami radość i miłość!
Wczytuję mapę...
150 zł
2 września 2017
Waryńskiego 12, Warszawa, mazowieckie

Organizator

Freya

Prelegent

Trenerka z ponad 15 letnim doświadczeniem, tłumaczka, nauczycielka Tantry, certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, Life&Tantra coach, praktyk pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji, seksualności, relacjach oraz intymnej komunikacji, prowadzi kręgi kobiet, warsztaty tantryczne, medytacje OSHO, praktykuje masaż Tantryczny oraz coaching relacji intymnych.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

CEREMONIA KAKAO + TANTRIC PUJA + ECSTATIC DANCE.

Freya
2 września 2017
Waryńskiego 12, Warszawa, mazowieckie
4 godziny
150 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi