strząśnij stres cover

Strząśnij stres z Adamem Barleyem

Jak często pamiętasz o tym, że ruch jest najprostszym i najszybszym sposobem na to, by wyrzucić z ciała nieprzyjemne doświadczenia, stresy i napięcia? Czy chciałabyś/chciałbyś poznać sposób, by się ich pozbyć, podążając za swoim naturalnym, niewymuszonym ruchem? Zaprasza Cię do tego Adam Barley – gość specjalny naszego wtorkowego webinaru. 

I jak? Jak czułaś/czułeś swoje ciało?

Czy udało Ci się poczuć swoje stopy i swój brzuch? Czy łatwo było od subtelności iść w kierunku ruchów szybkich i energetycznych, by stopniowo je wygaszać i zanurkować w głębszą przestrzeń ciszy?

Jeśli cztery minuty to dla Ciebie za dużo lub nie ma w Tobie jeszcze przestrzeni na tak ekstrawaganckie ruchowe eksperymenty, możesz przetestować też tę praktykę: Kilka razy w ciągu dnia po prostu połóż jedną rękę na sercu, drugą – na brzuchu i przez kilkanaście sekund obserwuj swój oddech i to, jak czuje się Twoje ciało. „Gdyby każdy z nas robił to 30 razy dziennie żylibyśmy na innej planecie” – przekonuje Adam Barley. Sprawdź i daj nam znać, co zaobserwowałeś/zaobserwowałaś.

Całość webinaru i więcej ćwiczeń oraz inspiracji dostępna z karnetem festiwalu Dotyk Kolibra.

Zdjęcie profilowe Adam de Nisau

Adam de Nisau

Redaktor

Adam de Nisau, Executive Inspiration Officer, Strefa Rozwoju. Od ponad 15 lat w praktyce eksploruje – jako czytelnik i królik doświadczalny – tematy związane z produktywnością, psychologią pozytywną, pracą z ciałem i mindfulness. W ramach webinarów Strefy Rozwoju przeprowadził wywiady z kilkudziesięcioma ekspertami z obszaru rozwoju osobistego, testując wiele z ich wskazówek na własnej skórze.

Przejdź do paska narzędzi