recepta na szczęście cover

Recepta na szczęście – Kåre Landfald

Dziś startujemy z nowym cyklem, w którym odkrywamy nawyki i przekonania topowych coachów i ludzi sukcesu. W pierwszej odsłonie poznasz sekrety szczęścia według Kåre Landfalda, twórcy Zen Coachingu. 

Kariera Superbohatera

Kariera Superbohatera

Uzyskaj dostęp do 6 supermocy, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w pracy... i nie tylko!

Uzyskaj dostęp do 6 supermocy, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w pracy... i nie tylko!

OFERTA SPECJALNA

OFERTA SPECJALNA

Do 17.01.2018 zamiast 970 PLN

Do 17.01.2018 zamiast 970 PLN

Zapłacisz tylko

Zapłacisz tylko

323 PLN!

323 PLN!

02
Dni
11
Godziny
48
Minuty
23
Sekundy

Czy chciałbyś uczyć się od najlepszych i dowiedzieć się, jakie mają poranne rytuały, co czytają, jak definiują sukces i czym kierują się w życiu? Jeśli tak, nasz nowy cykl sekrety mistrzów życia to propozycja dla Ciebie. Co środę będziemy w nim prezentować nawyki, przekonania na temat sukcesu i ulubione lektury wiodących trenerów, twórców modeli i metod coachingowych oraz innych ludzi sukcesu. Krótko i na temat – to Twoja cotygodniowa dawka inspiracji o tym, co jeszcze możesz wypróbować, by zmienić swoje życie na (jeszcze) lepsze!

Przeczytaj już dziś pierwszą odsłonę i poznaj sekrety szczęścia według Kåre Landfalda, twórcy Zen Coachingu.

Rytuał poranny

Zmienny – nie lubię sztywnej rutyny. Na ten moment 30 minut jogi i 10 minut medytacji. Generalna zasada: brak pośpiechu.

Książki, które rekomendujesz …

​1. „Porozumienie bez przemocy” Marshalla B. Rosenberga

2. „Elements of the real in men” A.H. Almassa

3. „Cud uważności” Thicha Nhata Hanha.

Kiedy myślisz o sukcesie – kto pierwszy przychodzi Ci do głowy?

Mój mistrz zen Thich Nhat Hanh i Nelson Mandela. Obaj łączą poszukiwanie głębokiego pokoju i równowagi wewnętrznej z dynamicznym działaniem i aktywnym zaangażowaniem się w sprawy otaczającego ich świata, rozluźnienie się w to, kim są i bycie w działaniu.

​Jakbyś miał do dyspozycji billboard, co byś na nim napisał?

​„Za czym tęsknisz?”. To pytanie pomaga odzyskać kontakt z naszym sercem i wziąć odpowiedzialność za swoje tęsknoty. Poza tym to pytanie, nie odpowiedź. A życie w pytaniu, nie w odpowiedzi, jest ważnym elementem Zen Coachingu.

Kåre LandfaldKåre Landfald – twórca Zen Coachingu. Od 1997 r. pracuje jako konsultant, coach, mediator, menadżer i nauczyciel rozwoju osobistego oraz zarządzania zmianą w org anizacjach. Wcześniej angażował się w działania w obszarze stosunków międzynarodowych, pracując dla Organizacji Narodów Zjednoczonych, norweskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz jako konsultant w wielu organizacjach społecznych.

 

KåreLandfald zaprasza na kolejną Edycję Treningu Zen CoachinguModuł 1 – Coaching w duchu Zen / Zanurzenie w byciu odbędzie się w dniach: 31 stycznia – 04 lutego 2018 (Prowadzący: Kavina Thorslund i Roger Marklund).

Adam de Nisau

Redaktor

Adam de Nisau, Executive Inspiration Officer, Strefa Rozwoju. Od ponad 15 lat w praktyce eksploruje – jako czytelnik i królik doświadczalny – tematy związane z produktywnością, psychologią pozytywną, pracą z ciałem i mindfulness. W ramach webinarów Strefy Rozwoju przeprowadził wywiady z kilkudziesięcioma ekspertami z obszaru rozwoju osobistego, testując wiele z ich wskazówek na własnej skórze.

>
Przejdź do paska narzędzi