Skuteczność osobista

Zen Coaching z Martą Obrycką i Martą Zielińską

0
0
Zen Coaching z Martą Obrycką i Martą Zielińską
Coaching
19 gru - 30 sty 2016
200 zł
Marta Obrycka

Zapraszamy na grupowe sesje coachingowe w duchu Zen z Martą Obrycja i Marta Zielińską !


Zen Coaching jest prostym, a zarazem mocnym narzędziem wspierania człowieka w docieraniu do jego prawdziwego potencjału.
W ten sposób możemy przeżywać życie doświadczając wewnętrznego spokoju, siły i radości, w naturalny sposób przyczyniając się do dobrostanu swojego i innych poprzez wchodzenie w kontakt z poziomu obfitości/pełni, a nie strachu i poczucia braku. Umożliwia nam to spełnienie, sukces, życie w poczuciu siły i szczęścia nie tylko w życiu osobistym, ale także w wymiarze społecznym i zawodowym, bez względu na role czy obowiązki, jakie przyjdzie nam pełnić.


Głównym celem Zen Coachingu jest wspieranie nas w rozpoznaniu naszej prawdziwej natury jako świadomości wraz ze wszystkimi istotnymi jakościami tej świadomości takimi jak wolność, miłość, siła, kreatywność, przestronność. Poprzez takie poznanie stajemy się mniej przywiązani do własnego mentalnego stanowiska oraz negatywnych ocen nas samych i innych osób, jak również bardziej wolni, aby żyć w sile, pokoju i pozytywnym wspieraniu siebie samych i innych."Dla mnie Zen Coaching jest wyrazem zaufania życiu, mądrości klienta i uzdrawiającym mocom, a także potędze obecności i współodczuwania. Jest niczym rodzaj cieplarni w naszym umyśle."

                                                                                                                                                                  Marianne StrandMarta Obrycka i Marta Zielińska: Jesteśmy certyfikowanymi coachami - wspieramy naszych klientów na drodze do pełnego, satysfakcjonującego życia we wszystkich jego obszarach.

Dlaczego pracujemy korzystając z podejścia Zen Coachingu? Dlatego, że Zen Coaching otwiera nas na doświadczanie siebie i świata w pełni, na korzystanie z potencjału, na życie w zgodzie z wartościami, w spokoju i przepływie. Wspiera kontakt z ciałem, z doświadczaniem chwili obecnej, z sercem - wszystko, co w takim stanie do nas przychodzi, jest prawdziwe i głębokie. Możemy wejść w siebie, zadać sobie najważniejsze dla nas pytania i pozwolić, by odpowiedź przyszła sama, lekko i bez wysiłku.

Co daje sesja? Kontakt z drugim człowiekiem, który jest ciekawy i otwarty, nie ocenia i nie podsuwa rozwiązań. Zaproszenie do kontaktu z sobą na głębokim poziomie i spojrzenie na ważne z kwestie z innego miejsca i innej perspektywy. Zanurzenie w chwili obecnej - doświadczenie bezcenne.
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback