Skuteczność osobista
Pierwszy w tym roku webinar

Pierwszy w tym roku webinar "To właśnie przyjaźń!" z Ewą Woydyłło już 10 stycznia!

Czy zastanawiałaś się/ zastanawiałeś, dlaczego od słowa przyjaźń nie ma zdrobnienia? Ile dostajesz od swoich przyjaciół? Czy nie mylisz lojalności z przytakiwaniem i umiesz wyjść obronną ręką z prób, jakim podlega także relacja przyjacielska?


Jeśli tak lub jeśli chciałbyś/ chciałabyś włączyć się w rozmowę o prawdziwej przyjaźni, lojalności i odwadze, jaka jest potrzebna, by być przyjacielem, bądź z nami 10 stycznia o godzinie 20.00!
Podczas webinaru znajdziesz odpowiedzi między innymi na te pytania:

  • Czy w przyjaźni mogę krytykować, oceniać?
  • Dlaczego lojalność jest taka ważna w tej specjalnej relacji?
  • Jak nie pomylić lojalności z przytakiwaniem?
  • Jaka jest różnicy pomiędzy słowem wspólnik i sojusznik?
  • Jak mądrze budować zaufanie w przyjaźni?
  • Czy możemy bezgranicznie zaufać drugiej osobie?Oprócz tego Ewa Woydyłło przytoczy przykłady sytuacji, w jakich mogłaś/ mogłeś się znaleźć w przyjacielskiej relacji i opowie, w jaki sposób reagować, gdy nasz przyjaciel zaczyna np. zdradzać czy nadużywać alkoholu. Zachęcamy także do zadawania swoich pytań jeszcze przed webinarem i w czasie jego trwania. 

Ewa Woydyłło, doktor psychologii, psychoterapeutka, publicystka i autorka (m.in. Sekrety kobiet, Podnieś głowę, W zgodzie ze sobą, Buty szczęścia, Bo jesteś człowiekiem: żyć z depresją, ale nie w depresji, Dobra pamięć, zła pamięć, Ludzie, ludzie…). Wieloletnie doświadczenie z pracy w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz wykładów m.in. KUL, Uniwersytet Łódzki, Collegium Civitas, Akademia Pedagogiczna w Krakowie, UW. W Fundacji Batorego kieruje programem edukacji nt. uzależnień w Europie Wschodniej i dawnych republikach radzieckich. Aktywnie działa w Radzie Kongresu Kobiet. Laureatka Medalu św. Jerzego, Nagrody Teofrasta oraz odznaczeń państwowych.Jeżeli temat przyjaźni jest Tobie bliski, dowiedz się o czym piszę Hanna Rydlewska w książce "Po prostu przyjaźń". Premiera już 11 stycznia. Książka Wydawnictwa Agora.

„Po prostu przyjaźń” Hanny Rydlewskiej. Premiera 11 stycznia!

Ile kroków dzieli przyjaźń od miłości? Kiedy przyjaźń ocala, a kiedy zaczyna truć?Czy przyjacielowi wolno kłamać? Czy seks w przyjaźni musi się skończyć katastrofą? Pierwsza książka non-fiction o przyjacielskich relacjach, które dziś stają się równie istotne jak miłość i rodzina. Znajdziecie w niej poruszające opowieści o niezwykłych, głębokich i dramatycznych przyjaźniach a także dziesięć rozmów ze znanymi psychologami, socjologami i terapeutami m.in. o tym, czy przyjaźń może być konkurentką miłości, jak przyjaźń nas leczy, do czego są nam potrzebni wirtualni przyjaciele, czy możliwa jest przyjaźń z -eks, jak przetrwać kryzys w przyjaźni.Autorką książki jest Hanna Rydlewska, współautorka bestsellerowego poradnika „Slow sex. Uwolnij miłość
http://strefarozwoju.pl/index.php?option=com_easyblog&view=entry&id=2250
Moderator
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback