Skuteczność osobista
Pozwól im na bycie sobą, a będziesz miał efektywny zespół!
Webinar na menedżerów!

Pozwól im na bycie sobą, a będziesz miał efektywny zespół! Webinar na menedżerów!

Leżą sobie na leżakach, popijają mrożoną kawę, uśmiechają się do przechodniów, rozmyślają, piszą mejle, odbierają telefony, gadają ze sobą i opowiadają sobie żarty. Są w pracy. Twoi pracownicy, podwładni, którym co miesiąc płacisz pensję. I którzy zarabiają na Twoją firmę więcej niż kiedykolwiek wcześniej.



Niemożliwe?



O tym, że w napięciu i nerwowej atmosferze podnosi się nie tylko ciśnienie, ale także liczba popełnianych błędów, a także o tym jak korzystać z lekkością z zasobów swoich pracowników, by bez trudu osiągać lepsze efekty porozmawiamy z life&career coachem Martą Iwanowską-Polkowską już WE WTOREK 11 KWIETNIA O 20.00.



Marta jest coachem kariery, autorką modelu „Urzeczywistniania swojego JA". Przekonuje, że szczęśliwe życie oraz spełnienie zawodowe zaczynają się od zdefiniowania swojego JA rozumianego jako uświadomienie sobie esencji samego siebie. Dzięki temu i Ty, jako przełożona/przełożony możesz odkryć swoje nowe powołanie i zobaczyć, co możesz zyskać, dzięki temu, że i Twoi pracownicy zaczną robić to, co jest w zgodzie z nimi samymi! Czy nie lepiej byłoby pracować ze szczęśliwymi ludźmi?





INWESTUJESZ 1,5 godziny swojego czasu. Jaki jest Twój zwrot z inwestycji?

Dowiesz się:

  • Dowiesz się, jak wspierać swoich pracowników urzeczywistnianiu swojego JA. I mieć szczęśliwy zespół:)
  • Co zrobić, aby Twoi pracownicy dawali z siebie wszystko, ale się nie wypalali?
  • Jak być lepszym szefem i znaleźć prawdziwe talenty swoich pracowników?

Marta chętnie odpowie także na Twoje pytania i rozwieje Twoje wątpliwości:)




Zależy Ci, żeby mieć nie tylko dobrą atmosferę, zadowolonych pracowników, ale do tego jeszcze efekty lepsze niż konkurencja? Pozwól swoim podwładnym na szlifowaniu swoich talentów! Pozwól im budować karierę na byciu sobą i na ich autentycznych uzdolnieniach! Ich wdzięczność może Cię zaskoczyć:)



Marta Iwanowska-Polkowska, jest career & life coachem (akredytowanym na poziomie PCC przez organizację ICF). Jest też psychologiem i trenerem. Jak sama mówi,towarzyszy swoim klientom w procesach poznawania siebie, rozwoju, wprowadzania zmian w ich życiu. Pracuje w oparciu o swój autorski model „Urzeczywistniania swojego JA". Chce, żeby każdy mógł świadomie, autentycznie urzeczywistniać swoje JA w różnych sytuacjach. Codziennie. W pracy. W życiu. Tak po prostu. Prywatnie Marta jest mamą dwóch synów oraz żoną.




Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback