Skuteczność osobista
Janina Ochojska: Szczęśliwi wobec nieszczęść, czyli skąd brać siłę do życia - bezpłatny webinar

Janina Ochojska: Szczęśliwi wobec nieszczęść, czyli skąd brać siłę do życia - bezpłatny webinar

​Kobieta, która pomimo swojej niepełnosprawności od 25 lat organizuje pomoc ofiarom wojen i katastrof na całym świecie, ogląda cierpienie, ale także i radość w oczach najciężej doświadczonych ludzi, podzieli się ze społecznością Strefy Rozwoju skąd czerpie siłę i wytrwałość. Spotkaj się z Janiną Ochojską na żywo już we wtorek 21. marca o godz 20:00.Misje Polskiej Akcji Humanitarnej działają dzisiaj w Somalii, Syrii, Iraku, Sudanie Południowym i na Ukrainie. Pracownicy PAH niosą pomoc ludziom dotkniętym skutkami katastrof naturalnych i konfliktów zbrojnych - zapewniają potrzebującym w Polsce i na świecie dostęp do czystej wody i właściwych warunków sanitarnych, żywności i edukacji. W ciągu 25 lat działalności organizacji, jej szefowa i założycielka, Janina Ochojska, stworzyła w PAH zespół fachowców wyszkolonych do pomagania w najbardziej efektywny i skuteczny sposób.Jeśli szukasz źródła radości życia, odwagi, siły, wytrwałości, ale także współczucia i akceptacji dla innych, trudno o bardziej doświadczonego przewodnika niż Janina Ochojska.

Dołącz do nas podczas bezpłatnego webinaru we wtorek 21. marca o godzinie 20.00.Porozmawiamy o tym:

  • jak być szczęśliwym pomimo cierpienia,
  • jak wybrać swoją życiową drogę,
  • skąd się bierze wytrwałość,
  • czym się różni współczucie od litości,
  • jak pozostać silnym wobec nieszczęścia innych ludzi,
  • co można zyskać niosąc pomoc innym,
  • co każdy człowiek może zrobić w sprawie światowych problemów.

Nurtujące Cię pytania możesz zadać poprzez formularz, do którego link otrzymasz po zarejestrowaniu się, a także podczas webinaru w okienku czatu.Spotkanie z Janiną Ochojską to także okazja, by dowiedzieć się więcej o projektach Polskiej Akcji Humanitarnej i wspomóc je wpłatą online lub osobistym zaangażowaniem. Dlatego dołącz do nas i podziel się informacją o tym wydarzeniu ze znajomymi.   

A już teraz zapraszamy Cię do przeczytania wywiadu z Janiną Ochojską w magazynie Newsweek Psychologia, który jest patronem naszego webinaru.Janina Ochojska jest jedną z najbardziej doświadczonych działaczek społecznych w Polsce. W 1992 roku zorganizowała konwój z pomocą humanitarną na ogarnięte wojną tereny byłej Jugosławii. W 1994 roku założyła Polską Akcję Humanitarną, organizację niosącą pomoc ofiarom wojen i klęsk żywiołowych. PAH pomogła dotychczas ludziom 44 krajach, zapewniając dostęp do wody, żywności, odpowiednich warunków sanitarnych oraz edukacji.


Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback