Skuteczność osobista

Wakacje z Praktyką Uważności

0
0
Wakacje z Praktyką Uważności
Warsztaty rozwojowe
24-29 lipca 2017
900 zł
Julia Wahl

Odosobnienie pokazuje metody i dostarcza narzędzi skutecznego radzenia sobie ze stresem w życiu oraz z emocjami, uczy nas akceptacji tego, co się pojawia.
Program odosobnienia opracowany jest w oparciu o trening MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) profesora Jona Kabata-Zinna. Sam program MBSR znacznie podnosi jakość życia i poziom pozytywnych emocji poprzez rozwój odpowiednich sieci neuronalnych w naszym mózgu, obniża poziom lęku, niepokoju i depresji, pomaga utrzymać dyscyplinę w naszej diecie i ćwiczeniach.
Intensywne 6-dniowe odosobnienie w formie warsztatowej oparte jest na technikach uważności (mindfulness) i formach kontemplacyjnych. W programie odosobnienia przewidziane są m.in.: intensywna medytacja (wyciszenia, bez obiektu, współczucia), skanowania ciała ze współczuciem, uważna joga, wizualizacje, ćwiczenia z podejścia compassion (praca z wewnętrznym krytykiem, docenienie siebie, itp.), medytacja w marszu, dyskusje grupowe oraz indywidualne konsultacje z trenerami.Cena za każde odosobnienie (1 & 2): 950 PLN.

Miejsce: Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k. Grodziska Mazowieckiego (Grodzisk Mazowiecki k. Warszawy).


Kto może uczestniczyć w programie?
Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia medytacyjnego. Nie trzeba być też psychologiem ani terapeutą. Odosobnienia są przeznaczone dla wszystkich osób, które pragną zredukować swój stres, popracować z emocjami i zyskać lepszą jakość życia albo po prostu wgłębić się w swoją praktykę... W razie wątpliwości w kwestii, które odosobnienie jest bardziej pożyteczne, jakie są różnice - prosimy o kontakt. Maksymalna liczba uczestników: 24.


Miejsce odosobnienia: Adres: ul. Cisowa 15, Czarny Las (Grodzisk Mazowiecki).

Dojazd: Osoby niezmotoryzowane: Dojazd pociągiem PKP lub kolejką WKD do Grodziska Mazowieckiego, stamtąd możemy Państwa odebrać (w miarę możliwości).Julia E. Wahl – psycholog, psychoterapeuta (szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie integracyjnym w Manchester Institute for Psychotherapy, Manchester, Wlk. Brytania, u Richarda Erskine'a, PhD z Institute for Integrative Psychotherapy, Nowy Jork, USA), założyciel i dyrektor The Mind Institute (www.mindinstitute.com.pl), trener uważności (mindfulness) oraz współczucia (compassion). Jedna z założycieli Polskiego Towarzystwa Mindfulness.
Przeprowadziła ponad 40 edycji 8-tyg. Treningu Uważności w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Gdańsku, Nottingham oraz Derby. Przez kilka lat pracowała w Szpitalu MSW w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, gdzie prowadziła terapię indywidualną, grupową, warsztaty na temat złości. Superwizowała się u Marii Marquardt (Katowicki Instytut Psychoterapii) oraz Christophera Germera, PhD (Harvard Medical School).Przeprowadziła szereg warsztatów i szkoleń m.in. na temat psychoterapii, psychopatologii, radzenia sobie z emocjami, uważności oraz współczucia m.in. dla dyrektorów więzień polskich, Komendy Głównej Policji.
Prowadzi bloga juliawahl.natemat.pl, a także pisuje do szeregu różnych gazet (m.in. Coaching, Świat Mózgu, Magazyn Joga).
Obecnie prowadzi program wsparcia dla pacjentów onkologicznych (Compassion for Cancer – CforC) w oparciu o podejście współczucia (Compassion-Focused Therapy – CFT) w ramach doktoratu na University of Derby.
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback