Skuteczność osobista

Ciało ma głos

0
1
Ciało ma głos
Warsztaty rozwojowe
25-27 sierpnia 2017
1 150 zł
Agnieszka Klimek
Wyrażanie siebie w świecie

W wolności i autentyczności

Focusing w połączeniu z pracą z głosem

Prowadząca: Marcella Calabi

DATA: 25-27 sierpnia 2017
MIEJSCE: Okolice Warszawy
CENA:  1150 zł cena standardowa

GODZINY:
Piątek 10:00- 18:00
Sobota 10:00-18:00
Niedziela 10:00-17:00

Czwartek 24 sierpnia – wieczór promocyjny - więcej szczegółów bliżej datyCzy tęsknisz za tym by być w swoim życiu w większej pełni i wolności?

Połącz się z somatycznymi zasobami i wewnętrznymi obrazami, które w sobie nosisz by nadać autentyczny głos swoim myślom i wyborom.


Czasami czujemy, że by móc żyć inaczej i by robić coś innego naprawdę potrzebowalibyśmy stać się kimś innym we. Ale zauważmy, że tęsknota za zmianą pochodzi z głębi naszego wnętrza: nasze ciała i serca wiedzą czego nam potrzeba.

To poczucie to tylko mała częścią naszych wewnętrznych zasobów i wiedzy, która drzemie w nas i podąża za naszymi pragnieniami większego dostępu do siły, wolności i pełni.


W tym warsztacie przedstawię jak docierać do swojej mocy osobistej poprzez podejście pracy z głosem we wszystkich tego słowach znaczeniach, od dosłownego znaczenia oraz używania własnego głosu w świecie do podejmowania działań.


Co to by dla ciebie znaczyło odnaleźć swój własny głos?

"Niezmiennie mam ogromnie dużo wdzięczności dla Ciebie i nadal korzystam z tego, co dzięki Tobie zyskałem … Coraz bardziej teraz cieszę się życiem." Paul Rozycki


"Dałaś mi pomost do wydostania się z wartkiego strumienia do wyjścia na brzeg. Niezapomniane." Gail Pells


"Marcella ma wielki dar umożliwiania Ci dotarcie tam, gdzie zawsze chciałaś dotrzeć, szybciej i z większą radością niż sobie kiedykolwiek wyobrażałaś." Anne Marie Santoro


Marcella Calabi pomaga ludziom odnaleźć swój własny głos i żyć w kontakcie z tym miejscem w sobie. Jest zawodową śpiewaczką klasyczną, certyfikowaną nauczycielką Focusingu i nietuzinkową myślicielką, która szkoliła się w negocjacjach, mediacjach i rozwiązywaniu konfliktu (Harvard, Columbia, praca dla rządu amerykańskiego). Marcella posiada również wieloletnie doświadczenie jako nauczycielka i przewodniczka. Jej pracę inspiruje głos: nasz fizyczny głos i to jak wyraża on nasze ja, głos w naszym indywidualnym istnieniu i to jak przejawia się on przez nasze słowa i działania oraz poprzez nasze wewnętrzne głosy, które mają na nas wpływ, kiedy dokonujemy różnych wyborów w życiu.1

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback