Skuteczność osobista

Terapia psychomolekularna – urządzenie TimeWaver

0
0
Terapia psychomolekularna – urządzenie TimeWaver
Medycyna naturalna
300 zł
Good Life Academy

Good Life Academy

zaprasza na diagnozę oraz terapię psychomolekularną 

za pomocą urządzenia TimeWaver


​Wielu z nas żyje od lat z wielkim pytaniem: Dlaczego? Co mnie oddziela od szczęśliwego i w pełni zdrowego życia? Jakie są przyczyny mojego cierpienia? Nie możemy znaleźć odpowiedzi na to pytanie i nie wiemy jak poprawić jakość swojego życia. Dlatego też z przyjemnością informujemy o nowej terapii jaka będzie dostępna w Good Life Academy.


Terapia psychomolekularna to jedna z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych terapii na świecie. Wykorzystuje zarówno podejście holistyczne jak i supernowoczesną technologię. Korzysta z tradycyjnej medycyny chińskiej, ajurwedy jak i medycyny kwantowej oraz psychosomatyki.


Pierwszym krokiem jest kompleksowa diagnoza na specjalnym urządzeniu, które umożliwia nieinwazyjną analizę na każdym poziomie zdrowia. TimeWaver to niemieckie urządzenie korzystające z praktycznych zastosowań fizyki kwantowej. Technologia ta rozwija się od kilkudziesięciu lat jednak dopiero niedawno stosuje się ją w urządzeniach medycznych.

Jeśli pragniesz dowiedzieć się jakie przyczyny powodują w Tobie różne niedomagania psychiczne (depresja, nerwowość, lęki), wszelkie dolegliwości bólowe (migreny czy bóle stawowe), dlaczego masz alergię, czy różne choroby chroniczne (nowotwory, tarczyca, cukrzyca itp), nareszcie masz szansę znaleźć na to odpowiedzi. W diagnozie sprawdzamy zarówno stan fizyczny organów, poziom psychiczny (podświadomość, karma) oraz energetyczny czyli (czakry i aurę).


Kolejnym krokiem po diagnozie, może być kompleksowa terapia, która pomoże Ci usunąć problemy zarówno psychiczne, energetyczne jak i fizyczne, które Cię obciążają. Korzystając z tej metodologii można szybko wyleczyć się z depresji, zaburzeń nerwowych oraz usunąć różne choroby chroniczne. Dodatkowo prowadzimy także szybki i kompleksowy detox, usuwanie pasożytów.


Diagnozę wstępną prowadzi Krzysztof Mencel, coach zdrowia i terapeuta medycyny komplementarnej.

Cena konsultacji 2h 300 zł.0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback