Skuteczność osobista

Miesięczny udział w grupie terapeutycznej

0
0
Miesięczny udział w grupie terapeutycznej
Psychoterapia
Bohaterów Westerplatte 9, 65-034 Zielona Góra, Poland
350 zł
Jolanta Woźniak

Na czym polega terapia grupowa?

Grupę terapeutyczną tworzy 8-12 osób, które spotykają się z terapeutą raz w tygodniu na dwugodzinną sesję. W jej trakcie uczestnicy grupy mogą zająć się swoimi osobistymi trudnościami i ograniczeniami, wykorzystując potencjał pozostałych członków grupy.


Wysoka skuteczność grupowego procesu terapeutycznego jest efektem możliwości dokonywania zmian w funkcjonowaniu z drugim człowiekiem, w doświadczaniu nowych sposobów tworzenia relacji i sprawdzeniu jak mnie z tym jest, jak zmienione relacje wpływają na moje życie.


W grupie mogę zdobyć się na odwagę i „poćwiczyć" nowe zachowania w bezpieczny dla siebie sposób, by w rodzinie, związku, miejscu pracy czy wśród znajomych zaistnieć bardziej świadomie i lepiej dla siebie. Bo tak, jak do tej pory nie potrafię BYĆ i ŻYĆ. Mogę poczuć, że mam na to wpływ. Biorąc odpowiedzialności za siebie, wyraźnie podnoszę skuteczność swojego działania. Od „chciałbym" przechodzę do „mogę, potrafię, działam".To wszystko może się stać Twoim udziałem, jeśli tylko podejmiesz decyzję, że chcesz uczestniczyć w terapii grupowej. Tutaj nic nie odbywa się bez Twojej zgody i akceptacji. Masz możliwość wzięcia dla siebie tylko tyle, ile naprawdę chcesz wziąć. Dokonasz tylko takich zmian i w takim stopniu, na jakie jesteś Tu i Teraz gotów.Zapraszam Cię na rozmowę kwalifikującą.

.
Koszt uczestnictwa w sesji terapii grupowej to 350zł (4 dwugodzinne spotkania w miesiącu).

0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback