Skuteczność osobista

Terapia antynikotynowa

0
0
Terapia antynikotynowa
Medycyna naturalna
Głogów, Poland
cena do ustalenia
Agnieszka Bielat -

Informacje dla Pacjentów

Opisaną poniżej terapię po raz pierwszy zastosował w leczeniu niemiecki lekarz Franz Morell. Urządzenia komputerowe do terapii antynikotynowej produkowane są w RFN od 1977r. W 1993 pierwsze egzemplarze trafiły do Polski.

Najbardziej spektakularne efekty uzyskuje się w leczeniu uzależnień. Na terapię antynikotynową pacjenci zgłaszają się z niedopałkami papierosów, które umieszcza się w elektrodzie detekcyjnej aparatu w celu analizy przez urządzenie rodzaju uzależnienia, na jakie chce się oddziaływać.

W czasie terapii dochodzi do eliminacji głodu nikotynowego. Palacze tytoniu zgłaszają się szczególnie chętnie, ponieważ jest to zabieg w pełni bezbolesny i bezinwazyjny. Nie ma skutków ubocznych i każdy palący może się jemu poddać. Niezależnie od ilości wypalonych dziennie papierosów oraz stażu palenia metoda ta jest tak skuteczna, że wystarczy jeden 15-20 min. zabieg. Głód nikotynowy ustępuje w chwilę lub kilka - kilkanaście godzin po zabiegu. Najczęściej od następnego dnia rano chęci palenia już nie ma. Odruchowo zagląda się jeszcze w miejsca w których przechowywane były papierosy, lecz odruch ten słabł będzie z każdym dniem, a po mniej więcej 2 tygodniach ustąpi zupełnie. 

0

Lokalizacja (Mapa)

Głogów, Poland

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback