Skuteczność osobista

Terapia antynikotynowa

0
0
Terapia antynikotynowa
Medycyna naturalna
Warszawska 6, Gorzów Wielkopolski, Poland
cena do ustalenia
Bio - Mag

Terapia biorezonansowa jest metodą wykorzystującą występujące w organizmie drgania elektromagnetyczne przetworzone przez nowoczesną elektronikę, mającą zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń. Terapia ta daje imponujące efekty przy zwalczaniu głodu nikotynowego - do 90% ludzi przestaje palić bezterminowo, a pozostałe odczuwają istotne zmniejszenie głodu nikotynowego.


Dlaczego warto rzucić palenie?

Palenie jest niezdrowe, niemodne i nieefektywne. Jest źródłem poważnych schorzeń płuc (przede wszystkim nowotworowych). W coraz większej ilości miejsc palenie jest zakazane. Palacze puszczają z dymem niebagatelne kwoty pieniędzy:


10 złotych (paczka papierosów) dziennie x 365 dni = 3 650 zł rocznie!

Zabieg:

Osoba poddawana terapii podłączana jest do urządzenia BICOM poprzez specjalne elektrody. W aparacie umieszczony zostaje zapalony papieros a w komputerze zostaje uruchomiony odpowiedni program. Urządzenie przetwarza drgania elektromagnetyczne z organizmu w sygnał terapeutyczny a w organizmie zachodzi reakcja wygaszania głodu nikotynowego. Zabieg jest zupełnie bezpieczny i bezbolesny.

Skutki:

Głód nikotynowy ustępuje. Do 90% pacjentów przestaje palić bezterminowo, pozostałe 10% odczuwa istotne zmniejszenie głodu nikotynowego. W ich przypadku wskazana jest dodatkowa wizyta.

Papierosy przestają smakować. Próba aktywnego wypalenia papierosa może zaowocować niepożądanymi reakcjami, na przykład wymiotami lub biegunką. Aktywne wypalenie papierosa możne także skutkować ponownym wpisaniem głodu nikotynowego.

0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback