Skuteczność osobista

Family Coaching

0
0
Family Coaching
Coaching
11 gru - 31 maj 2016
200 zł
Magda Bącela


Zmiany w życiu wymagają od nas reakcji. Powrót do pracy, dążenia osobiste, konflikt w rodzinie, trudności szkolne, adaptacja przedszkolna, rozwód, trudności w związku – możemy reagować, ale też świadomie projektować swoje działania. Jesteśmy po to, by WAS do nich przygotować; zdefiniować cele i zaplanować działanie, które jest zgodne z Waszymi potrzebami i pragnieniami. Indywidualne rozwiązania, małe zmiany – duże korzyści, doświadczenie, wsparcie przy znajdowaniu własnej drogi jako rodzica.Metody pracy: coaching, mentoring, doradztwo, konsultacje psychologiczne, testy. Nasze usługi dostosowujemy do konkretnych potrzeb klienta. Zapraszamy doo skorzystania z autorskiego programu Family Coaching. Do końca roku tylko dla czytelników „Strefy Rozwoju" promocyjna cena 200 PLN za sesję.Magdalena Macyszyn – coach ICF w Family Coaching, mentor, trener biznesu, dyrektor rozwoju Fundacji Be Proactive. Ukończyła studia na wydziale logopedii na Uniwersytecie w Louisville oraz kursy poradnictwa w Cincinnati i Ohio. Z wykształcenia logopededa. Specjalizuje się w coachingu kariery, life coachingu, mentoringu i coachingu rodzica. W ramach Family Coaching przygotowuje rodziców do zmiany, pomaga zdefiniować cele i zaplanować działania, które są zgodne z ich potrzebami, pragnieniami i potencjałem. Prywatnie żona i mama ośmiolatka.


Michalina Gajewska – psycholog, pedagog, konsultant placówek oświatowych, trener w Family Coaching. Ukończyła liczne szkolenia w zakresie budowania strategii i pomocy dziecku z zaburzeniami emocjonalnymi, zachowania i rozwoju. Podczas pracy bazuje na metodzie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla nauczycieli i rodziców, tworzy zindywidualizowane programy dla dzieci. Uważa, że każdy potrzebuje unikalnego planu na zmiany w swoim życiu. Pracuje nad nim z klientami i uwzględnia przy tym ich styl i rytm życia, osobowość, potrzeby i oczekiwania.0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback