Skuteczność osobista
​Ruszają zapisy na wrześniową konferencję

​Ruszają zapisy na wrześniową konferencję "Masz w sobie Moc!"

Jak uczynić seksualność źródłem Twojej mocy? Jak stać się źródłem siły dla innych, zamiast ofiarą przypadków? I jak zaprojektować siebie całkiem na nowo? M.in. tego dowiesz się podczas VI edycji konferencji "Masz w sobie MOC", 24 września w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. 


Tomasz Karolak, aktor i dyrektor artystyczny teatru IMKA, Karol Akabal, popularna i charyzmatyczna coach seksualności, Patrycja Załug, coach pewności siebie i autorka, Paulina Holtz, aktorka i popularyzatorka zdrowego stylu życia – to tylko niektórzy z gości specjalnych tegorocznej edycji konferencji, którego hasło przewodnie brzmi "Poczuj siłę do działania!" 


​Jak zdradzają organizatorzy, będzie się można dowiedzieć m.in., jak realizować nawet najambitniejsze marzenia i stworzyć wymarzone miejsce pracy, czym są trzy kolory mózgu i jak rozkręcić biznes na etacie.Patronami medialnymi wydarzenia w ramach kampanii wspierającej kobiecą przedsiębiorczość są m.in.: portal Styl.pl, Magazyn SENS, Magazyn Coaching, Magazyn BusinessWoman&Life i portal StrefaRozwoju.pl. 

Więcej o konferencji oraz o specjalnej ofercie dla czytelników portalu StrefaRozwoju.pl możesz dowiedzieć się tu.Masz w sobie MOC! Poczuj siłę do działania!

Serdecznie zapraszamy na największe w 2016 r. wydarzenie w Akademii Kobiet Sukcesu – VI edycję energetycznej konferencji
http://www.strefarozwoju.pl/index.php?option=com_easyblog&view=entry&id=1824
Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback