Skuteczność osobista

SHIVA SHAKTI ECSTATIC DANCE

0
0
SHIVA SHAKTI ECSTATIC DANCE
Warsztaty rozwojowe
26 marca 2017
70 zł
Freya


Zapraszamy na kolejne spotkanie Ecstatic Dance prowadzone przez tantryczne nauczycielki Santhosi & Freyę. Zatańczymy swoją kobiecość i męskość w poszukiwaniu wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

Tym razem skupimy się polaryzacjach kobiecych i męskich zarówno pomiędzy uczestnikami obojga płci, jak i męskimi i kobiecymi aspektami wewnątrz nas. Praktyka kontaktu i odzwierciedlania tych aspektów podczas tańca i zabawy a także lekkich tantrycznych ćwiczeń pomoże w ucieleśnianiu obu biegunów prowadząc do równowagi wewnętrznej i poczucia siebie jako całości.

Będziemy poruszać się poprzez czakry od głębokiego zakorzenienia w Ziemi do ekstatycznej kulminacji w kosmicznym duchowym połączeniu męskości i kobiecości. Przechodząc przez kolejne czakry będziemy przyglądać się ich męskim i kobiecym aspektom, doświadczając ich w sobie i kontakcie z innymi uczestnikami. Podróży towarzyszyć będzie specjalnie dobrana muzyka i ćwiczenia wspierające doświadczenia.
Proponujemy energetyczną, przyjemną i optymistyczną praktykę tańca a równocześnie transformacyjny proces, prowadzący do głębokiego zrozumienia drugiej płci i poczucia mocy w relacjach. Poznając siebie w aspektach męskich i żeńskich na różnych poziomach energetycznych, i w kontakcie z innymi uczysz się zrozumienia, empatii, a wchodząc w przeciwne polaryzacje poszerzasz horyzonty, zmieniasz siebie, nabierając doświadczeń, które mogą pomóc przyciągnąć partnera/ kę o jakim marzysz, uzdrowić lub doskonalić istniejący związek.

Tantryczny Taniec Shiva&Shakti jest praktyką, która może prowadzić do energetycznego połączenia z mocami znacznie większymi niż my sami. Pracując w grupie ze świadomością polaryzacji otwieramy sią na bezpośrednie doświadczanie energii Shivy i Shakti wewnątrz i na zewnątrz. Prowadzi to do większego zrozumienia, akceptacji i celebracji męskości i kobiecości w nas, jako przejawów boskości.

Tantra ma na celu poszerzanie świadomości, równocześnie ciesząc się i żyjąc pełnią życia. Obejmuje ona wszystkie aspekty naszego istnienia to, co fizyczne (w tym ciało i seksualność) jak i transcendentne. Ścieżka Tantry traktuje o odwiecznym tańcu i kosmicznej jedności aspektu męskiego - Śiwy (świadomości) i żeńskiego - Shakti (energii życia i mocy manifestacji). Taniec ten codziennie przeżywamy i my, nie będąc tego świadomi walczy czy nie.
Podczas naszego spotkania będziecie mogli doświadczyć tego świadomie, poczuć w ciele fizycznym a także poszerzyć się w stronę ciała energetycznego. To być może pierwszy krok do stania się alchemikiem sztuki spełnionych związków i błogiego, pełnego obfitości życia.PROWADZENIE: SANTOSHI & FREYA

SANTHOSHI - międzynarodowa nauczycielka Tantry, od ponad 20 lat pomaga odkrywać tajniki świadomego życia i relacji podczas warsztatów, które prowadzi w ponad 16 krajach. Mieszkała w społecznościach tantrycznych w Indiach, obecnie rezyduje na Ibizie, gdzie skupia ludzi z całego świata, ciekawych doświadczania tantry.FREYA MICHALINA WOLNA
Nauczycielka Tantry i trenerka z ponad 15 letnim doświadczeniem, tłumaczka, , certyfikowana facylitatorka medytacji OSHO, Life&Tantra coach, praktyk pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji, seksualności, relacjach oraz intymnej komunikacji, prowadzi kręgi kobiet, warsztaty tantryczne, medytacje OSHO, praktykuje masaż Tantryczny oraz coaching relacji intymnych. Po latach pracy szamańskiej poczuła wołanie Devy Kakao by z nią pracować i dzielić się jej uzdrawiającą mocą podczas ceremonii Cacao i Ecstatic Dance.


GDZIE?
Sala kinowa/warsztatowa/taneczna, Warszawa, ul. Belwederska 20/22

KOSZT
70 pln - Płatne do 13 marca
90 pln - po tej dacie.

0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback