Skuteczność osobista
Idź do lasu, pogadaj z ptakami

Idź do lasu, pogadaj z ptakami

Dlaczego warto znajdować czas na wycieczki do lasu i rozmowy z ptakami? Jaki rodzaj świadomego oddechu efektywnie dotleni komórki? I na co otwiera nas niemyślenie? W kolejnej odsłonie cyklu „Sekrety Mistrzów Życia" uzdrowicielka i radiestetka Alicja Stalska-Jaracz prezentuje swoje największe odkrycia i inspiracje.
Alicja Stalska-Jaraczuzdrowicielka, radiestetka i jasnowidz. Jak sama mówi, buduje pomost pomiędzy tym, co widzialne, a tym, co niewidoczne. Obecnie prowadzi w całej Polsce sesje indywidualne, łączy swoją rozległą wiedzę i praktykę, wspiera uczestników w leczeniu ich ran, uwalnianiu lęków, umożliwia ponowne doświadczenie miłości i radości życia. Działa zarówno na poziomie profilaktyki, jak i pomaga przy już̇ istniejących problemach. W swojej pracy stosuje: radiestezję medyczną, biologię totalną/recall healing, jasnowidzenie, dźwięk, pracę w polu morfogenetycznym, masaże energetyczne.

Rytuał poranny – jak wygląda pierwsze 60 minut twojego dnia?​

​Żyjemy pośpiesznie, a poranek to ważna część dnia. Każdego dnia, po tym, jak otwieram oczy, cieszę się pogodą, nawet pomimo niesprzyjającej aury, nowym dniem i jego możliwościami. Obdarowuję bliskich serdeczną uwagą.


Jeżeli tylko mogę, nawiązuję już od rana kontakt z naturą, idę do lasu przysłuchuję się śpiewowi ptaków, uświadamiam sobie, że jestem częścią tego cudu i cieszę się jego wspierającą obecnością.


Kolejny dzień zaczyna się dla mnie już wieczorem dnia poprzedniego. Wtedy szczególną uwagę zwracam na swoje emocje, wyciszam umysł, aby mój duch mógł odpocząć.


Istota to akceptacja życia i… uśmiech :).
Jakie książki dajesz w prezencie lub rekomendujesz innym?


To dla mnie źródło niezwykłej wiedzy o tym, kim jesteśmy, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy.Sześciotomowa niełatwa pozycja, spotkanie z wiarą, oświeceniem, mocą i transformacją. Bardzo polecam wszystkim poszukującym wartości i sensu życia. Mnie osobiście dopełniła postrzeganie człowieka jako całości.
Kiedy myślisz o słowie „sukces", kto jako pierwszy przychodzi co do głowy i dlaczego?


Nikt konkretny, bo inspirują mnie wszyscy ludzie. Nie mam miary, którą mogłabym zmierzyć sukces. Prowadzę sesje z osobami z różnych środowisk, od bardzo świadomych i uduchowionych do pragmatyków wątpiących w istnienie energii. Wszystkich ich jednak łączy potrzeba odkrycia możliwości poprawy życia, odnalezienia swojego punktu odniesienia, w którym na nowo zakochają się w życiu. W tym kontekście przypomina mi się historia pewnego właściciela doskonale prosperujących winnic. Na pytanie, czemu zawdzięcza swój sukces, a jego winogrona mają tak znakomity smak odpowiedział: "Znam ludzi stosujących się do zasad biodynamiki, zgodnie z rytmami księżyca; stosujących magiczne zaklęcia i medytacje, ja wierzę w Boga … i to jest moja recepta na sukces."
Jeśli miałabyś uprawiać tylko jedną praktykę rozwojową do końca życia, którą byś wybrała i dlaczego?


Uważam, że najważniejszą praktyką powinien być świadomy oddech, bo oddech to życie.


Osobiście stosuję oddech dotleniający w rytmie 4-16-8 - wdech na 4, zatrzymanie na 16 i wydech ustami, licząc do 8. Dotlenione komórki to lepsza regeneracja ciała, wzmocnienie układu immunologicznego i droga do lepszego kontaktu ze sobą.
Jeśli mogłabyś umieścić dowolny napis na billboardzie, co by to było?


Nie myśl dzisiaj...


Potęga myśl stwarzającej naszą rzeczywistość nie podlega dyskusji, ale przez to jesteśmy przeintelektualizowani. Pozwólmy sobie zatem na chwilę niemyślenia i poczucie wielowymiarowej rzeczywistości.


***
Jeśli chcesz osobiście spotkać się z Alicją, jeszcze tej jesieni będzie ku temu wspaniała okazja - zapraszamy Cię na Warsztat szamański dla kobiet: Wewnętrzna Alchemia

Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback