Skuteczność osobista

Program odchudzający "1 miesiąc"

0
0
Program odchudzający
Dietetyka
Ozimska 40, 46-020 Opole, Poland
350 zł
Magdalena Kultys

Zbędne kilogramy spędzają Ci sen z powiek. Masz nadwagę, otyłość lub Twoja masa ciała mieści się w normie, lecz źle się czujesz w swoim ciele?

Nie wiesz jak rozpocząć i odpowiednio zbilansować zdrową dietę odchudzającą lub masz dość doświadczeń z nietrwałymi rezultatami i efektem jo-jo?

A może bardzo się starasz, ale odchudzanie na własną rękę nie przynosi oczekiwanych wyników lub brakuje Ci mobilizacji i silnej woli, aby wytrwać w diecie?

Dobrze trafiłeś! Skorzystaj z naszej pomocy i zrób pierwszy krok do zdrowia, szczupłej sylwetki i lepszego samopoczucia!


PIERWSZA WIZYTA

Długa rozmowa i analiza składu ciała pozwolą nam lepiej Cię poznać i wybrać postępowanie dietetyczne odpowiednie do Twoich potrzeb.


START Z DIETĄ W RĘKU

Indywidualny, dobrze zbilansowany i oparty na racjonalnym odżywianiu Plan Dietetyczny będzie Twoim drogowskazem do celu.


WIZYTY KONTROLNE

Kontrola procesu odchudzania, edukacja żywieniowa oraz wsparcie i mobilizacja dietetyka pomogą Ci osiągnąć sukces.


Psychodietetyka to innowacyjne podejście do odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych, łączące wiedzę dietetyczną i psychologiczną. Liczne badania naukowe i doświadczenie dietetyków potwierdzają, że samo nabycie wiedzy żywieniowej często jest niewystarczające i nie zawsze przekłada się na wcielenie zaleceń dietetycznych w życie. Psychodietetyka koncentruje się na psychologicznych aspektach odchudzania i utrzymania obniżonej masy ciała, które pełnią istotną rolę na każdym etapie utraty zbędnych kilogramów. Elementy psychodietetyki obejmujące m.in. diagnozę psychologicznych przyczyn nadwagi, rozwiązywanie pozażywieniowych przeszkód w utracie masy ciała, wzmacnianie motywacji i zapewnienie wsparcia są ważną częścią każdej terapii odchudzającej w naszej poradni.


Dzięki holistycznemu podejściu szansa na skuteczne i trwałe zrzucenie kilogramów jest znacznie większa!


0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback