Skuteczność osobista

Sesje indywidualne

0
0
Sesje indywidualne
Bioenergoterapia
Retoryka 17, 33-332 Kraków, Poland
cena do ustalenia
Ada Stolarczyk

Ciało to nasza Świątynia, dar dzięki któremu możemy realizować się w życiu, wyrażać, czuć, doświadczać. Umiejętność bycia w ciele jest podstawą do pełniejszego przeżywania życia.


Wszyscy jesteśmy radością, przychodzimy na świat jako istoty pełne żywotności i spontaniczności. Ciało jest narzędziem przez które możemy się wyrażać, realizować, spełniać, doświadczać, czuć.


Wraz z upływem czasu, poprzez wychowanie, religie, przekonania i wpływ otaczającego nas środowiska, zatracamy naturalną zdolnośc bycia w kontacie ze swoim ciałem. Czasami chroni nas to przez odtworzeniem się pamięci komórkowej cała, w której zostały zapisane trudne przeżycia. Czasami życie w stresie odcina nas od ciała- bo tak jest prościej, szybciej, łatwiej….na jakiś czas i tylko pozornie.


Już jako dorosłe osoby, zazwyczaj nie wykorzystujemy w pełni potencjału, jaki płynie ze świadomości własnego ciała, a co za tym idzie, nie korzystamy w pełni z możliwości i całego bogactwa życia. Bycie w kontakcie z ciałem pomaga znaleźć odpowiedź na istotne pytania i porządkuje naszą wiedzę dotyczącą życia i nas samych. Ciałem w terapii byli zafascynowani m.in. psychoanalityk Carl Gustav Jung i twórca bioenergetyki Aleksander Lowen czy też Bert Hellinger.


Uczestnicząc w zajęciach- PRACY Z CIAŁEM, możesz doświadczyć innej jakości bycia ze sobą i odczuwania otaczającego Cię świata, tworzenia relacji i kochania, bowiem tylko poprzez ciało możemy doświadczać emocji radości, błogości, spokoju – które są fundamentem pod spełnione życie.


Poniżej moduły moich autorskich warsztatów PRACY Z CIAŁEM:


EMOCJE W CIELE

Osoby, które są zainteresowane samorozwojem poprzez pracę z ciałem, są ciekawe rozbudzania własnego potencjału i poznania sposobów na głębsze poznanie siebie i większe rozumienie swoich reakcji i zachowań – zapraszam na czwartkowy cykl, który rusza od 21 marca.


Tematy spotkań

I spotkanie- CIAŁO -Pamięć komórkowa ciała, wstęp do pracy z ciałem, zapoznanie z połączeniem konkretnych miejsc w ciele z psychosomatyką
I spotkanie – KONTAKT ( wgląd w schematy tworzenia relacji ze sobą i z innymi, wzory zachowań zapisane w ciele, bycie w kontakcie)
III spotkanie – INSTYNKT ( oswajanie się z ciałem i jego potrzebami, puszczanie kontroli i odpuszczanie sobie, ciału, światu….)

0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback