Skuteczność osobista

Pozytywnik dla duszy i ciała

0
0
Pozytywnik dla duszy i ciała
Coaching
39 zł
Katarzyna Bogusz-Przybylska

„Pozytywnik dla duszy i ciała" to nie jest książka, którą przeczytasz. To jest książka, którą będziesz chciała zawsze mieć przy sobie. To książka, która w kilka minut poprawi Twoje samopoczucie. Książka, która pokaże Ci, co w Tobie i Twoim życiu jest najważniejsze.


I właśnie dlatego jest to książka dla kobiet wyjątkowych. Odważnych. Które nie chcą czekać z założonymi rękami, aż coś się zmieni na lepsze. „Pozytywnik dla duszy i ciała" to książka dla kobiet, które biorą życie w swoje ręce.


Jest o duszy i o ciele.

 • O tym, jak odzyskiwać wewnętrzną harmonię.
 • O tym, jak lepiej poznawać siebie i jak siebie polubić.
 • O tym, jak w kilka chwil można zrobić coś pożytecznego dla swojego rozwoju.
 • O tym, jak dzięki prostym ćwiczeniom wpuścić do duszy i ciała, by żyć pełnią życia.
 • O tym, jak poczuć się dobrze we własnym towarzystwie i w życiu.


Od lat pomagamy kobietom poczuć się w życiu dobrze. Przez te lata zbieraliśmy doświadczenia i wnioski po to, by dziś wybrać z nich to, co najbardziej wartościowe i efektywne. W książce zamieściliśmy 366 prostych ćwiczeń i inspirujących pytań, które nawet największego rozwojowego lenia nakłonią do działania. A co ważniejsze – nastroją pozytywnie do siebie, do świata i do życia.


Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia.


I jeśli już to wiesz – to „Pozytywnik dla duszy i ciała" jest dla Ciebie.

„Pozytywnik dla duszy i ciała" to nie jest książka dla każdego. Pozytywnik ma moc zmiany życia swojej właścicielki. Ale moc ta uruchamia się tylko wtedy, gdy Pozytywnik staje się przyjacielem i towarzyszem. Kiedy właścicielka zakocha się w nim i codziennie porzuci dla niego na 5 minut swojego Facebooka. Wtedy Pozytywnik otwiera się przed nią, oddaje to, co ma w sobie najlepszego. I wtedy dzieje się magia!!!


Więc jeśli chcesz kupić Pozytywnik tylko po to, by wylądował wśród innych książek na półce – zapomnij. To nie jest przeciętna książka, która zniesie taką zniewagę. Porzucenie Pozytywnika, zapomnienie o nim będzie dla niego obelgą. Dlatego dobrze przemyśl zakup, także wtedy, gdy chcesz komuś Pozytywnik podarować. Najpierw upewnij się, że nowa właścicielka jest odpowiednią kandydatką na towarzyszkę Pozytywnika i że naprawdę zasługuje, by Pozytywnik okazał jej swą moc.„Pozytywnik dla duszy i ciała" poczuje się dobrze wyłącznie w rękach kobiety, która:

 • potrzebuje odzyskać wiarę w swoje możliwości,
 • chce dostrzec to, co fantastyczne w niej samej i jej życiu,
 • marzy o tym, by zwiększyć akceptację siebie,
 • ma potrzebę zmienić Swoje spojrzenie na siebie i świat,
 • pragnie docenić siebie odrywając się od oceny innych,
 • chce poprawić sobie humor lub sprawić miły prezent komuś bliskiemu.O Autorach:

Katarzyna Bogusz-Przybylska

Baba z krwi i kości. Bezpośrednia, pewna siebie i zawsze szczera. Dla niej nie ma tematów tabu. Potrafi wyczarować atmosferę, w której kobiety spotykają się ze sobą, by zaakceptować siebie, odnaleźć sposób na wymarzone życie i konsekwentnie zacząć go wdrażać. W życiu osobistym i zawodowym przyświecają jej najważniejsze wartości: wolność, szczerość i szacunek. Od 2010 roku towarzyszy kobietom w wędrówce do akceptacji siebie, od 2014 pracuje pod marką Babskie Tabu. Prywatnie mama, żona, córka i siostra. Potrafi zrobić coś z niczego.


dr Adam M. Adamek

Facet, który nie boi się nikogo i niczego. Stawia czoła zmianom i schematom. Najchętniej mierzy się z nawykami. Szczególnie żywieniowymi. Pomaga je okiełznać tak, by pozostały tylko te korzystne dla zdrowia ciała i ducha. Sensoryka żywności, dieto-profilaktyka i wszystkie kuchnie tego świata, nie mają przed nim tajemnic. Czuje się jak ryba w wodzie, gdy może dzielić się wiedzą i inspirować. Najważniejsze dla niego wartości to: szczerość, szacunek i wdzięczność. Uczy jak poprzez racjonalne żywienie poprawiać kondycję i jakość życia. Prywatnie mąż, ojciec, syn i brat. Uwielbia kolorowe skarpetki.


„Pozytywnik dla duszy i ciała"

oprawa: miękka

liczba stron: 376
wydawnictwo: Instytut Przyszłości0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback