Skuteczność osobista
Postanowienia Noworoczne: Mistrzowska Rozgrywka

Postanowienia Noworoczne: Mistrzowska Rozgrywka

Pobierz bezpłatny poradnik i przekonaj się, jak możesz wykorzystać pokłady własnej kreatywności, zapału i niezłomności, żeby zrealizować każde postanowienie noworoczne, na jakie tylko się zdecydujesz. Zobacz, jak wiele możesz zyskać uwalniając w sobie duszę gracza.


Schudnąć, rzucić palenie albo inny nałóg, zmienić tryb życia na zdrowszy – oto najpopularniejsze postanowienia noworoczne. Wielu ludzi decyduje się również na poprawę relacji z bliskimi, zmianę sytuacji zawodowej, znalezienie partnera życiowego… Jaki by nie był twój cel, jeśli naprawdę chcesz go osiągnąć, przyjdzie Ci zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, a także z własnymi ograniczeniami. Jak to zrobić?Jane McGonigal, pionierka badań nad grami komputerowymi, odkryła że zapał i wytrwałość, które gry komputerowe wyzwalają u swoich użytkowników, może w sobie wzbudzić dowolny człowiek, wobec dowolnego celu, jaki sobie postawi. Wystarczy, że zmierzy się ze swoim wyzwaniem tak, jak gdyby było ono grą. McGonigal wraz ze swoimi współpracownikami poświęciła 5 lat analizując mechanizmy psychologiczne i metody postępowania zapewniające ludziom największą skuteczność. W jej badaniach wzięło udział ponad 400 tysięcy uczestników z całego świata. Rezultatem tych prac jest spójna i niezwykle prosta metoda, przy pomocy której każdy może radykalnie zwiększyć własną skuteczność i dodatkowo czerpać siłę i mądrość nie tylko ze swoich sukcesów, ale także z porażek.


Z naszego bezpłatnego poradnika możesz nauczyć się stosowania metody, którą McGonigal nazwała Superbetter (Superlepiej), by zrealizować swoje postanowienia noworoczne, a także każde marzenie, które postanowisz spełnić.


Na 23 stronach, w 8 rozdziałach, prezentujemy w pigułce wszystko to co musisz wiedzieć, by:

  • obudzić w sobie duszę gracza,
  • wyznaczyć ambitną misję,
  • podnosić swoje morale,
  • mierzyć się z czarnymi charakterami,
  • podejmować bohaterskie działania
  • i podtrzymywać ducha walki.


A w rezultacie osiągać każdy cel, jaki sobie zamierzysz, czerpiąc radość i naukę nie tylko ze swoich sukcesów, ale także wysiłków, a nawet niepowodzeń. Nic już nie stanie na drodze twojego rozwoju osobistego.


Dieta, rzucanie palenia, poprawa kondycji fizycznej albo finansowej - ani te, ani żadne inne ambitne postanowienia nie będą dla Ciebie już nigdy mozolnymi zmaganiami. Wystarczy, że pobierzesz nasz poradnik i nauczysz się wykorzystywać moc gier we własnym życiu.


Możesz go pobrać bezpłatnie już teraz. Przygodo ahoj!

Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback